Почалося? - У Росії прогримів потужний вибух біля будівлі ФСБ, є жертви (фото)

Четверг, 01 Ноябрь 2018 19:12
За інформацією місцевих ЗМІ, рух в районі інциденту перекрито. Поліція стверджує, що на місці події проходять навчання.

Об этом сообщает atn.in.ua со ссылкой на СМИ.

Біля будівлі управління ФСБ в російському Архангельську прогримів вибух, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

В результаті інциденту загинула одна людина. "Потерпілий помер під час надання допомоги", — сказав співрозмовник журналістів. Джерело уточнило, що загиблий — не співробітник управління, його особа встановлюється.

В зв’язку з вибухом з будівлі евакуйовані всі співробітники. "Попередньо біля входу в будівлю УФСБ в центрі Архангельська пролунав невеликої потужності виляск не побутового характеру", — уточнив співрозмовник агентства.

За інформацією місцевих ЗМІ, рух в районі інциденту перекрито. Поліція стверджує, що на місці події проходять навчання.

Телеграм-канал LIFE SHOT привів розповідь про вибух продавця сусіднього з будинком ФСБ магазину. "Ми чули хлопок, але не звернули на нього уваги, через якийсь час побачили у вікно багато машин поліції, реанімації та пожежної. Колега моя бачила, як виносили на ношах людину. Нас не попереджали про евакуацію, ми працюємо в тому ж режимі", — заявив він.Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/pochalosia--u-rosii-prohrymiv-potuzhnyi-vybukh-bilia-budivli-fsb-ie-zhertvy-foto-252840.html”

Последние публикации

Блоги