У посольстві Ватикану в Римі знайшли людські рештки, можливо, 15-річної дівчини – новини ZIK.UA

Четверг, 01 Ноябрь 2018 21:51
середа, 31 жовтня, 2018, 11:41 Світ

У посольстві Ватикану в Римі знайшли людські рештки, можливо, 15-річної дівчини

Посольство Ватикану в Римі. Джерело: Google Maps
Посольство Ватикану в Римі. Джерело: Google MapsВ посольстві Ватикану в Римі знайшли людські рештки. Італійська поліція почала розслідування. Об этом сообщает newsnetwork.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.


«У посольстві Святого престолу в Італії робочі знайшли людські рештки. Розпочато розслідування», – сказано у повідомленні.


Італійські ЗМІ заявили, що криміналісти вважають, що ці залишки належать Емануелі Орланді, 15-річній доньці працівника Ватикану, який зник у 1983 році.


Ватикан заявив у своїй заяві, що фрагменти кісток були виявлені під час реструктуризації в додатку до імпровізованого посольства Святого престолу поблизу знаменитого музею Вілла Боргезе в Римі.


За його словами, головний прокурор Джузеппе Піньятоне керує розслідуванням, і доручив фахівцям криміналістам визначити «вік, стать та дату смерті» тіла.


Спочатку її зникнення було пов’язане з можливою спробою незнайомих осіб отримати свободу для Мехмета Алі Агка, турецького бойовика, який в 1981 році стріляв папу Римського Іоанна Павла II, а потім відбував довічне покарання в італійській в’язниці. Але достеменно немає відповіді, що сталося з дівчиною.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/10/31/u_posolstvi_vatykanu_v_rymi_znayshly_lyudski_reshtky_mozhlyvo_15richnoi_1437983”

Последние публикации

Блоги