Масове вбивство в коледжі у Керчі: окупанти звернулися з проханням до Путіна

Четверг, 08 Ноябрь 2018 21:25

Масове вбивство в коледжі у Керчі: окупанти звернулися з проханням до Путіна Об этом сообщает vpravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

Після стрілянини в Керченському політехнічному коледжі глава російської окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням зробити Росгвардію єдиною структурою для охорони шкіл та інших освітніх установ.

Про це повідомила російська міністерка освіти окупованого Криму Наталя Гончарова, йдеться на сайті "Главкому".

24 канал повідомляв, що директор "департаменту освіти" окупованого Севастополя Ігор Білозеров заявив, що в освітніх установах міста з наступного року почне працювати охорона.

Ми просимо, щоб Росгвардія стала єдиним уповноваженим органом структури, яка буде охороняти освітні установи, – сказала Гончарова.

Як зазначає російське агентство ТАСС, Гончарова також розповіла, що Керченський політехнічний коледж відремонтують в 2019 році. "Буде два етапи. Перший – аварійно-відновлювальні роботи: планується все до кінця року завершити. З наступного року буде капітальний ремонт абсолютно всього коледжу. Поки ми маємо кошти тільки на проектно-кошторисну документацію, до чого приступили", – додала вона.

Аксьонов повідомив, що близько 80% установ окупованого Криму з масовим перебуванням дітей, серед яких школи та дитсадки, не відповідають вимогам безпеки. Пізніше глава російської окупаційної адміністрації Криму повідомив, що Росгвардія буде протягом місяця охороняти всі установи освіти в окупованій Керчі після нападу в політехнічному коледжі.

Нагадаємо, 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу. Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень. За фактом розстрілу та вибуху у коледжі в Керчі спершу відкрили справу про теракт, проте згодом перекваліфікували її на масове вбивство.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Masove_vbivstvo_v_koledzhi_u_Kerchi_okupanti_zvernulisya_z_prohannyam_do_Putina_309412.html”

Последние публикации

Блоги