Іллєнко про пікет «Ocean Plaza»: Торговий центр у Києві контролює російський олігарх – новини ZIK.UA

Среда, 05 Декабрь 2018 23:13
вівторок, 4 грудня, 2018, 5:25 Політика


Іллєнко про пікет «Ocean Plaza»: Торговий центр у Києві контролює російський олігарх

ZIK
ZIKПікет під ТРЦ «Ocean Plaza» – не силова акція, а інформаційна. Вона проводилася, щоб привернути увагу суспільства до того, що в центрі Києва існує торговельний центр, що контролюється кумом Путіна Ротенбергом, який контролює будівництво «Керченського мосту» і є сьогодні під міжнародними санкціями. Об этом сообщает cocktail-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів народний депутат України (позафракційний) Андрій Іллєнко.


Андрій Іллєнко, відповідаючи на питання ведучої, чи члени ГО «Сокіл» брали участь у пікеті ТРЦ «Ocean Plaza» в Києві, розповів, що в цій акції справді брали участь члени ГО «Сокіл», окремі представники «Свободи» та представники інших громадських організацій.


«Усі ці люди вийшли вже не на першу акцію щодо протидії російському бізнесу під час війни. До того були акції щодо заправок «Глуско», щодо вертолітного майданчика, контрольованого родиною Януковича. Було багато інших акцій проти російських товарів у супермаркетах. Інші партії проводили акції проти російських банків. Сьогодні це нормальний процес. Адже неможливо уявити, що в 1942-му році в Лондоні головний супермаркет контролювався банкіром Гітлера», – підкреслив Андрій Іллєнко.


Він наголосив, що пікет під ТРЦ «Ocean Plaza» – не силова акція, а інформаційна.


«І проводилася вона для того, щоб привернути увагу суспільства й журналістів, що в центрі Києва існує торговельний центр, що контролюється кумом Путіна Ротенбергом, який контролює будівництво «Керченського мосту», який сьогодні є під міжнародними санкціями. Якщо хтось вважає, що це нормально, то в нас різні погляди», – додав Андрій Іллєнко.


Нагадаємо, 27 листопада в центрі Києва близько 100 людей заблокували торговельний центр Ocean Plaza. Напередодні протестувальники запалили димові шашки й розлили фарбу. Також активісти написали на дверях ТРЦ «Не купуй!», «Геть російський бізнес з України!».


Діяльністю ТРЦ керує відкрите акціонерне товариство «Недвижимость», зареєстроване в Москві. Товариство належить російським олігархам Ротенбергам.


Російський олігарх Ігор Ротенберг – один із наближених до президента Росії Володимира Путіна осіб.

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/12/04/illienko_pro_piket_ocean_plaza_torgovyy_tsentr_u_kyievi_kontrolyuie_rosiyskyy_1461771”

Последние публикации

Блоги