Вуличні туалети в школах на Рівненщині зникнуть до кінця року, — голова ОДА

Четверг, 28 Февраль 2019 09:50


У 2019 році на Рівненщині планують повністю ліквідувати вуличні вбиральні в школах. На побудову нових туалетів держава виділила 34 мільйони гривень, говорить голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко: Об этом сообщает gazeta-ua.com со ссылкой на СМИ.


Ми отримали державну субвенцію в розмірі 34 млн грн на вирішення питання вуличних вбиралень. Шляхом співфінансування з обласного бюджету ми плануємо значно збільшити цю суму. І до кінця цього року прийдемо до результату, що в школах області будуть повністю відсутні зовнішні вбиральні.За словами голови Олексія Муляренка, на Рівненщині у близько 90 школах діти ходять до туалету на вулицю. Раніше з цією проблемою область поволі справлялася самотужки. Додамо, що, окрім вбиралень, у 2019 році передбачена ціла низка державних програм щодо розвитку освіти на Рівненщині. Це, зокрема, співфінансування з ДФРР. Фонд виділив на нашу область 260 мільйонів гривень, які підуть на будівництво та реконструкцію шкіл, дитсадків і спортивної інфраструктури в районах.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/vulychni_tualety_v_shkolah_na_rivnenshchyni_znyknut_do_kintsya_roku__golova_oda_234349.html”

Последние публикации

Блоги