Наказ, виданий міністром Лебедєвим і Заманою в грудні 2013 вимагає слідства, - військовий експерт Козій

Пятница, 01 Март 2019 10:58
Наказ, виданий міністром Лебедєвим і Заманою в грудні 2013 вимагає слідства, — військовий експерт Козій Володимир Замана. Фото: file.liga.net

Козій на своїй сторінці у Facebook зазначив: "ЗМІ часто звертаються до мене стосовно оцінки діяльності колишнього НГШ-ГК ЗСУ генерал-полковника Замани. Хотів би звернути увагу на те, що я його особисто не знаю, ані в якості людини, ані в якості "полководця"". Об этом сообщает vchera.in.ua со ссылкой на СМИ.

"І коли стверджують, що самі чули або знають, що він зупинив застосування армії проти народу і ЧФ РФ йому був ворогом, я би не був би настільки впевненим тільки через те, що архіви не горять. Згаданий наказ діяв до серпня минулого року і Військова прокуратура мала примірник для його аналізу. Чи створив він "казус Беллі" по відношенню до народу для себе або наступника, думаю так", — вважає експерт.

"Разом з тим, хотів би підкреслити, що це не перший випадок коли вищого офіцера притягають до відповідальності і Комітет ВРУ з питань безпеки і оборони чітко зазначив, що до розслідування розкрадання в армії повинні бути потягнутими не тільки, або не стількі міністри оборони, а й начальники генерального штабу та інші с 1991 по н/ч"

"На мій погляд основна причина такого явища криється в першу чергу в суспільстві, коли політики не хочуть брати на себе відповідальність і змушують "слабких" підпорядкованих їм військових приймати неправомірні рішення, такі собі "зручні ід...." з пониженим рівнем соціальної відповідальності. Як з’ясувалось вищий офіцерський склад становиться заручником дій політиків через свою слабкість та бажання отримати чергове підвищення або військове звання яке одноосібно присвоює чи надає Президент. Як захистити військових від цього свавілля? Запобігти цьому може тільки запровадження потужної системи Демократичного цивільного контролю (ДЦК), який надав би Комітету ВРУ певні повноваження та можливості, але парадокс у тому що політики не хочуть цього а військові не розуміють цього. Цікаво що і від нових обранців на посаду президента ми теж не почули питання впровадження ДЦК"

"Хто розтягує армію по партійних осередках коли їх керівництво активно співпрацює з СДПУ, КПУ, БЮТ, Народний Рух, Свобода, Партія регіонів і БПП т.п. Громадянському Суспільству є над чим подумати і визначити як захистити захістника, тому що нажаль жоден з політиків цього робити не хоче!"


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/nakaz_vydanyy_ministrom_lebedievym_i_zamanoyu_v_grudni_2013_vymagaie_slidstva__viyskovyy_ekspert_koziy_283070.html”

Последние публикации

Блоги