Як довірена особа Авакова В’ячеслав Гузь зі злодіями перемовини вів та про що мовчить Аброськін

Вторник, 12 Март 2019 12:54

20 лютого в одному з ресторанів Києва співробітники кримінальної поліції спільно з Центральним міжрегіональним управлінням у місті Києві та Київській області ДМС України провели спецоперацію по затриманню грузинського "злодія в законі" “Нодара Руставського” та російського кримінального авторитета на прізвисько “Полузвір”.

Під час перевірки у охоронців “воровського сходняка” було вилучено пістолети, карабіни, патрони до них. Про це у Facebook написав заступник глави Нацполіції України В’ячеслав Аброськін та повідомили деякі ЗМІ. 

Більш інформовані ресурси додали в своїх повідомленнях, що правоохоронці також затримали в Києві "злодія в законі" на прізвисько "Тенго Гальський".

Здавалося б, залишається поздоровити керівництво поліції і ДМС з блискучою операцією по припиненню діяльності організованої злочинності на території України. Але, не все так просто. Факти, що випливають висвітлюють ситуацію з зовсім іншого, так би мовити негероїчного боку.

Дружня вечеря російських злодіїв з українськими політиком і високопосадовцем

У своїй бравурній промові на сторінці  Facebook Амброськін чомусь «забув»  про деякі цікаві деталі.

Так, крім Нодарі Асояна (Нодара Руставського) та Андрія Іманалі (Полузвір) — російських «злодіїв в законі» з українськими паспортами (!!!) - в ресторані «Караван» 20.02.19 були затримані відомий в «вузьких колах» мешканець Одеси та громадянин України Вілен Шатворян, до речі нардеп 7-го скликання та голова ГО «Спілка вірмен України», а також НАЧАЛЬНИК ЦЕНТРАЛЬНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДМС у м.Києві В’ячеслав Валерійович Гузь.

Що робив керівник міграційної служби на бандитській «малині» так і залишилось невідомим для громадськості, а сам факт його знаходження на місці події не потрапив ні до ЗМІ, ні в поліцейські зведення.  

Після встановлення особи Гузя Амброськін особисто забрав його з місця проведення слідчих дій, заборонивши слідчим допитувати та фіксувати посадовця в протоколах затримання. А щоб остаточно “прикрити” Гузя від можливих неприємних запитань Амброськін на сторінці  Facebook подав затримання “злодіїв у законі” як спільну операцію НП та ДМС.  

А між тим, під час “воровського сходняку” вирішувались найважливіші “питання” для верхівки криміналу — розподіл сфер впливу та грошей від нелегальної міграції, крадіжок, розбійних нападів та викрадення автомобілів в столичному регіоні.  

Довірена особа Авакова В’ячеслав Гузь – абсолютна лояльність та участь у спільних оборудках як запорука призначення на високу посаду  

Чому вищі чини МВС “витягують” з сумнівної ситуації Гузя стає зрозумілим, якщо відслідкувати його шлях по кар’єрних сходах.

Швидке кар’єрне зростання Гузя завжди був пов’язаний з Арсеном Аваковим. Депутат Харківської міськради, керівник фракції ВО «Батьківщина»,  В’ячеслав Гузь з вересня 2006 року по серпень 2010 р. працював начальником управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району м. Харкова. З 2010 по 2012 рр. Гузь працює заступником голови правління з загальних питань в АТ «Інвестор» - одній з ключових компаній сім’ї Авакових, за якою тягнеться відомий всьому Харкову кримінальний слід. До 2013 року Арсен Аваков сам був президентом цієї компанії, балансова вартість майна якої складала 156 млн. грн. Зараз, 42% акцій АТ "Інвестор" належать дружині Арсена Авакова Інні, яка є головою наглядової ради підприємства. Ще 1,69% акцій належить синові міністра Олександру Авакову. У 2011 році прокуратура в суді змогла довести, що Дергачівська РДА перевищила повноваження при продажу АТ "Інвестор" 18 га землі в рекреаційній зоні. Але після призначення Авакова міністром МВС "Інвестор" зумів відсудити ці рекреаційні землі, а у 2015 ця земля була перепродана ТОВ "Лісова поляна", основний бенефіціар якої - Інна Авакова.

Відповідно до держреєстру юридичних осіб АТ «Інвестор» вклав в статутний капітал іншого підприємства - «Інвестор-фонд» - 75,7 млн. грн. Тобто, частка Авакова в цій компанії перевищує 30 млн. грн. Цікаво, що ці цифри не знайшли собі місця в декларації міністра МВС.

Саме Аваков був ініціатором просунення Гузя на посаду   начальника ГУ ДМС у Харківській області, а потім у жовтні 2018 р. - на посаду начальника Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області.

Що пов’язує ставленика Авакова високопосадовця ДМС В’ячеслава Гузя з російськими “злодіями у законі” цікаво не тільки суспільству — вищезазначеними непривабливими деталями цієї “темної” історії повинні зацікавитися правоохоронні органи (тільки не МВС!!!), а заодно визначити, чи не кримінальні гроші від “кришування” нелегальної міграції та іншого злочинного бізнесу стають додатковим джерелом фінансування передвиборчої кампанії однієї з кандидаток на посаду Президента України.  

Крім того, дуже цікавим є інший аспект – участь у зустрічі Вілена Шатворяна, який є «смотрящим» від Арсена Авакова за телеканалом «НАШ» та «Укрзалізницею». Чи не занадто багато людей Авакова в одній кримінальній «сходці»? І чи не занадто багато криміналу в одному Авакову?

https://antikor.com.ua/articles/291428-jak_dovirena_osoba_avakova_vjacheslav_guzj_zi_zlodijami_peremovini_viv_ta_pro_shcho_movchitj_abrosjk

Последние публикации

Блоги