Потяги в Україні розділять на класи з різною ціною квитка

Четверг, 21 Март 2019 10:01

Укрзалізниця не планує в 2019 році індексувати тарифи на пасажирські перевезення. Замість цього компанія має намір розділити потяги на класи і встановити більш високу вартість на елітний сегмент перевезень.

Про це 20 березня розповів журналістам глава компанії Євген Кравцов, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«У нас є ініціатива з розділення класів пасажирських вагонів на перший, другий і третій. Після чого нам буде надана можливість дерегулювати найбільш прибутковий сегмент перевезень – той, який не має впливу на соціально незахищені верстви населення, на тих, хто не може собі дозволити дорогі квитки», – сказав він.

Як приклад такої дерегуляції Кравцов назвав сполучення з Маріуполем, де новий поїзд з оновленим вагонним складом і 14 годинами в дорозі віднесуть до «люксового» класу, на який компанія зможе самостійно встановлювати ціни. При цьому менш «новий» склад із часом у дорозі більш як 16 годин буде віднесено до категорії «стандарт», а найменш модернізований згодом у дорозі понад 17 годин залишиться поїздом «економ-класу» з низькими соціальними цінами.

«У фінплані передбачено додаткові доходи, не від індексації. Ми якраз плануємо можливість завершити реформу за класами тарифів і провести дерегуляцію люксового сегмента пасажирських перевезень, щоб цьогоріч не проводити індексацію», – повідомив Кравцов.

За його словами, проект зі зміни класності залізничних пасажирських перевезень знаходиться на підписанні у Міністерстві інфраструктури, після чого залишиться лише формальне узгодження в Міністерстві юстиції.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/potiahy-v-ukrayini-rozdiliat-na-klasy-z-riznoiu-tsinoiu-kvytka/” Об этом сообщает nku.in.ua со ссылкой на СМИ.

Последние публикации

Блоги