Луценко проти Йованович: в Atlantic Council очільника ГПУ назвали брехуном

Пятница, 22 Март 2019 12:59

Аналітик Atlantic Council Андерс Аслунд прокоментував звинувачення, озвучені генпрокурором України Юрієм Луценком, стосовно того, що посольство США в Україні вказало не переслідувати певних осіб

Про це повідомляє Голос Америки. Об этом сообщает politikan.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Коли Юрій Луценко відкриває рота, він зазвичай бреше", — сказав Аслунд.

"Він працює генеральним прокурором 2-3 роки, і він не провів жодного суттєвого розслідування. Нікого не було ув’язнено, на жодному рівні. А він сам був залучений у різного роду сумнівних справах", — сказав він.

Так, аналітик згадав про зустріч Луценка з Коломойським після націоналізації ПриватБанку.

"Наприклад, після того як Ігор Коломойський втратив ПриватБанк, Юрій Луценко, так сталося, зустрівся з ним за кордоном. Випадково… Тож він – людина, яка намагається заробити гроші для себе. Він вважається однією з найбільш корумпованих осіб в Україні і не зробив нічого, що б стосувалося його роботи", — зауважує аналітик.

"Він на цій посаді тому, що він нічого не робить, — переконаний Аслунд. — Тому, що там є бажання не мати функціонального генерального прокурора".

Аслунд відкинув припущення, що ця ситуація може вплинути на виборчу кампанію в Україні, однак назвав Луценка людиною Порошенка.

"Я думаю — це просто шум, — говорить аналітик. — Він не має значення. Щодо Луценка, зрозуміло, до якої сили він належить. Він є людиною президента Порошенка. Але він немає жодної довіри. Тож чому будь-хто має звертати увагу на його слова? Ми у Вашингтоні чуємо про це лише тому, що там присутні звинувачення проти посла США, про яку тут високої думки. Ніхто з тих, хто знає обох людей, як, наприклад, я, не сумнівається ні на мить у тому, хто говорить правду а хто — ні", — зауважує аналітик.

  • Раніше повідомлялося, що список "недоторканних", який, за словами Луценка, передала йому посол США в Україні Марі Йованович, містив прізвища народних депутатів.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/21/lucenko_proty_yovanovych_v_atlantic_council_ochilnyka_gpu_nazvaly_brekhunom”

Последние публикации

Блоги