У Європі скасували понад 600 авіарейсів через страйк пілотів SAS

Суббота, 27 Апрель 2019 09:25
Пілоти SAS сьогодні страйкують  — У Європі скасували понад 600 авіарейсів через страйк пілотів SAS
Пілоти SAS сьогодні страйкують

Страйк пілотів вплинув на внутрішні, європейські та далекомагістральні рейси Об этом сообщает ganzya-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Пілоти Scandinavian Airlines System (SAS) у Швеції, Данії та Норвегії розпочали страйк, у результаті чого скасовано більше 600 авіарейсів.

Про це повідомляє The Local.

«Пілоти скандинавських авіаліній SAS покинули робочі місця в Швеції, Данії та Норвегії на початку п’ятниці, залишивши в скрутному становищі 70 тисяч пасажирів, оскільки більше 600 рейсів було скасовано», — йдеться у повідомленні.Страйк пілотів вплинув на внутрішні, європейські та далекомагістральні рейси. За прогнозами авіакомпанії, до неділі це може вплинути на перельоти 170 тисяч пасажирів.


Rickard Gustafson, SAS CEO comment on the ongoing strike.

Despite intensive negotiations and a determination to avoid conflict we have regrettably been unsuccessful. The pilots´ unions have today decided to go on strike.

I regret this deeply. https://t.co/7PBPbJtamq

— SAS — Scandinavian Airlines (@SAS) 26 квітня 2019 р.


Шведська асоціація пілотів, яка ініціювала страйк, заявила, що багатомісячні переговори не привели до того, щоб вирішити проблему «погіршення умов праці, непередбачуваних графіків роботи та відсутністю гарантій зайнятості».

У свою чергу, Шведська конфедерація транспортних підприємств зауважила, що вона не може піти на 13-відсоткове підвищення заробітної плати, якого вимагають пілоти з огляду на їхню і без того «високу середню заробітну плату в розмірі 93 тис. крон ($9 769) на місяць».

Асоціація пілотів заявила, що робочі графіки, а не заробітна плата, були в центрі уваги переговорів, оскільки більшість пілотів SAS мають змінні графіки роботи.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-jevropi-skasuvali-ponad-600-aviareysiv-cherez-strayk-pilotiv-sas--589468.html”

Последние публикации

Блоги