Порошенко обсипав своїх "вояків" генеральськими званнями

Суббота, 11 Май 2019 08:20

Об этом сообщает uapress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент України в останні дні своїх можливостей, рівнобіжно з лихоманковими звільненнями/призначеннями в силових структурах, обсипав своїх "вояків" генеральськими званнями. Тобто, збільшив відповідні навантаження на "уже не Його" бюджет. На сьогодні – уже +24 генерали, проте, вірогідно, ми ще не все знаємо й "далі буде".

17 ген. звань – у ВСУ. За талановиту організацію оборони Криму й звільнення окупованого Донбасу. За особистий героїчний приклад офіцерам і солдатам на полі бою. За завдання агресору симетричних і асиметричних ударів, у результаті яких РФ почала розпадатися, мов великий гнилий ящик.

Або, просто, за гроші, оскільки це, як і торгівля зброєю, у нас традиційний "президентський бізнес".

6 ген. звань ДПСУ (прикордонники). За недопущення військ агресора на територію АРК, за особисту участь і геройський приклад у потопленні барж із російськими морпіхами під Керчю й територіальних водах, у цілому. За надійно закритий кордон на Сході, що блокувало проникнення в Донецьку, Луганську, Харківську та Одеську область сотень автобусів із переодягненими російськими військовослужбовцями та найнятою російською мерзотою із числа цивільного населення. Що зрештою запобігло окупації частини Сходу України.

Або – за сприяння незаконному перетину через кордон ешелонів з лісом, сировиною, товарами...

На СБУ Він обідився, бо ті не змогли нічого зробити з клятою поліцією й довелося стерпіти чесні вибори. Тому – лише 1 генеральське звання. Але – за дуже конкретну роботу. Не на державу, звичайно. Зате компенсаторно дав Голові СБУ Героя України, бо той голіруч і особисто затримував усіх диверсантів, що підривали склади, убивали в Києві російських опозиціонерів і підривали в Україні всіх тих, на кого "накинула оком" російська військова розвідка чи ФСБ.

Або це, просто, Порошенко так розрахувався (не своїми ж платити) з дуже приємною йому особою за дуже інтимні послуги в області (незаконного) зняття інформації з каналів зв’язку, візуального спостереження та інших видів оперативного документування за громадянами України.

Агонія й "біг", що вартували б уваги Оноре де Бальзака чи Михайла Булгакова.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Василь ЛАПТІЙЧУКДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1557451928-poroshenko-obsipav-svoyih-voyakiv-generalskimi-zvannyami.html”

Последние публикации

Блоги