Співпраця з польськими гмінами сприятиме зміцненню українського самоврядування

Суббота, 11 Май 2019 09:46
руки

руки Об этом сообщает tp05692.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як польський досвід самоврядування може бути корисним для розвитку українських територіальних громад? Про це можна буде дізнатися від войтів та бурмістрів Підкарпатського та Малопольського воєводств, що належать до Асоціації гмін басейну річки Віслока. 13 – 18 травня вони відвідають Чернігівщину з візитом, що отримав назву “День Європи – 2019: співпраця польських гмін та українських територіальних громад для зміцнення місцевого самоврядування”.

Насамперед польські самоврядовці відвідають з екскурсією будівлю Верховної ради України, пам’ятки історії та культури в м. Києві. Далі відбудеться серія візитів до об’єднаних територіальних громад області (Кіптівської, Менської, Сновської, Корюківської, Батуринської та Плисківської) та міста Славутич. Войти та бурмістри зустрінуться з представниками органів місцевого самоврядування та громадськими активістами, оглянуть об’єкти промислової та соціальної та інфраструктури, ознайомляться з туристичними “родзинками” регіону.

Представники польської делегації та їхні українські колеги обговорять напрямки та форми можливої співпраці під час конференції “Реалізація проектів регіонального розвитку на засадах міжмуніципального співробітництва: польський досвід”. Конференція проходитиме 14 травня за адресою: м. Чернігів, просп. Миру 43, будинок засідань Чернігівської обласної ради, ІІІ поверх, конференц-зал (час: 11.45 – 13.00). 17 травня в Батурині очікується підписання договорів про співробітництво між польськими гмінами та територіальними громадами Чернігівщини.

Заходи організовуються Сіверським інститутом регіональних досліджень у співпраці з Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, територіальними громадами області та Департаментом інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації.
За довідками, будь ласка, звертайтесь до:

Володимир Бойко
+38098 1119353
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
https://www.facebook.com/profile.php?id=1158486491

Дмитро Казіміров
+38063 9798184
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
https://www.facebook.com/dmytro.kazimirov

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/112141”

Последние публикации

Блоги