Пасажирські автобуси відтепер виробляють на Рівненщині (ФОТО)

Пятница, 11 Октябрь 2019 04:49


Крім того, може використовуватися підприємствами. У нас одне київське підприємство вже збирається купувати цей автобус. Нині ми проходимо процес випробовування та сертифікації цього автомобіля. Об этом сообщает uaport.in.ua со ссылкой на СМИ.


У нас у планах є виготовити приміську машину з простішими сидіннями та комплектацією. А також VIP-автобус. Там створюється свого роду офіс на колесах. Такі офіси використовуються компаніями, які виїжджають на об’єкти, для зустрічі делегатів.Розробка наша особиста. Ми співпрацювали з львівським конструкторським бюро. Я бачу велику перспективу в цьому автобусі. Він якісний, значно дешевший, ніж європейські аналоги.


Це за рахунок того, що велику частину матеріалів закуповуємо тут, в Україні.


В нас завдання максимально зробити локалізацію на українських виробників під час закупки комплектуючих. З українськими виробниками значно простіше працювати в плані менталітету та відсутності процедур розмитнення. І якість продукції нічим не поступається європейським.


Нині ринок український практично не забезпечений такими транспортними засобами, які ми виробляємо. Інші автобуси виробляють «Богдан», черкаський автозавод, «Еталон».

Але такого автобуса в такій ціновій політиці, такого класу, з такою кількістю місць практично не випускають в Україні.Боятися конкуренції немає сенсу. Роботи вистачить усім.


Більше проблем створює невизначеність правил гри для перевізників. Тобто невпевненість перевізника у завтрашньому дні. Тобто автобус для нього недешева річ, він має бути впевненим у маршруті, що його не заберуть.


Я думаю, що попит буде досить високий на ці автобуси.


На сьогоднішній день підприємство молоде, була проведена велика робота. Потужності невеликі.

Плануємо у 2020 році випустити близько 20 автобусів, але сподіваюся, що починаючи з 2021 року, вийдемо на кількість 50-100 автобусів на рік. Такі у нас плани, - розповідає Анатолій Ясковець.Поки що модель автобуса не пройшла сертифікації та "випробовування боєм", тож сказати, наскільки зручним буде транспорт не можна. Утім, більшості користувачів соцмереж дизайн сподобався.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/z_chogo_zroblenyy_novyy_avtobus_na_rivnenshchyni_ta_skilky_takyh_shche_zroblyat_241044.html”

Последние публикации

Блоги