«Укрлендфармінг» Бахматюка виділив півмільйона на підтримку освіти, мистецтва та спорту в селах

Суббота, 12 Октябрь 2019 18:41

Минулого місяця агрохолдинг «Укрлендфармінг» бізнесмена Олега Бахматюка виділив півмільйона гривень для підтримки сільських дитсадків, шкіл, будинків культури, футбольних клубів і команд на території своєї присутності. Об этом сообщает rupor24.in.ua со ссылкой на СМИ.

Укрлендфармінг традиційно підтримує розвиток освіти й функціонування навчальних закладів, організацію дозвілля на селі, в тому числі заняття мистецтвом і спортом в регіонах, де присутні підприємства агрохолдингу. Зокрема, понад чверть мільйона гривень зі свого бюджету розподілила на соціальні проекти «Агрокомпанія «Прикарпаття» з групи «Укрлендфармінг».

«Наш пріоритет у наданні допомоги – це ФАПи, дитячі садки, школи та релігійні громади. Ми завжди підтримуємо і футбольні команди, сприяючи в проведенні змагань, облаштуванні залів для тренування, закупівлі форми, спортінвентарю. Підтримуючи заняття футболом дорослими й дітьми, серед інших, десятиріччя поспіль допомагаємо футбольному клубу «Вихор» села Ямниця Тисменицького району. Особливої уваги надаємо спонсорству традиційних масових заходів, таких щорічних місцевих фестивалів, як, до прикладу, «Свято Лемківщини», – поділився директор ТОВ «Агрокомпанія Прикарпаття» Олександр Цявук. – Намагаємося максимально вникати в потреби сіл, де працюємо, і допомагати їм».

Нещодавно «Агрокомпанія «Прикарпаття» облаштувала у Народному домі села Довгий Войнилів Калуського району Івано-Франківської області хореографічний клас для ансамблю «Бойківчанка». Заняття відвідують діти від 6 до 16 років. Сільський староста Володимир Федьків зазначив, що «Засновниця ансамблю, вчителька хореографії Ірина Якимечко, разом зі своїми ученицями чекали можливості тренуватися в нормальних умовах досить довго. Раніше вони займалися в шкільній їдальні на бетонній підлозі. «Бойківчанці» скоро десять років, і за цей період ансамбль отримав визнання як творчий колектив, здобувши в 2017 році лауреатство на обласному конкурсі».

“Укрлендфармінг” – один з найбільших агрохолдингів країни, що займається вирощуванням зернових і олійних культур, насіння, тваринництвом і виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL). Підприємства групи компаній працюють в 600 населених пунктах в 22 регіонах України і традиційно співпрацюють з громадами в реалізації освітніх, культурних, спортивних проектів. Власником “Укрлендфармінг” є український бізнесмен Олег Бахматюк.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/ukrlendfarming-bahmatyuka-vydilyv-pivmiljona-na-pidtrymku-osvity-mystetstva-ta-sportu-v-selah/”

Последние публикации

Блоги