Колишній глава Генштабу РФ: Україні від СРСР дісталася більш передова зброя, ніж нам

Пятница, 25 Октябрь 2019 07:48
Після розпаду Радянського Союзу Україні перейшло найбільш передове озброєння того часу.

Про заявив у четвер на прес-конференції в ТАСС екс-начальник Генштабу ВС РФ генерал армії Микола Макаров, передає УНН. Об этом сообщает anti-maidan.in.ua со ссылкой на СМИ.


За його словами, Збройні сили СРСР разом з країнами Варшавського договору могли вирішити будь-яке поставлене перед ними завдання. На озброєнні стояло найбільш передове озброєння в світі.


“Я був свідком розвалу Радянського Союзу, розділу Збройних сил. На жаль, Збройним силам РФ дісталося далеко не найкраще озброєння. Західний округ, Білоруський округ, Київський округ, Одеський округ були передовим ешелоном. Техніка там була найбільш свіжа, тому що розуміли, якщо раптом будуть якісь завдання, то їх доведеться вирішувати саме цим формуванням”, — сказав він.


Макаров додав також, що Збройні сили РФ в кінці 90-х — початку 2000-х років перебували на межі краху. “В кінці 90-х — початку 2000-х років Збройні сили перебували у критичній точці свого розвитку, за якої вже бачилася загроза неминучого краху”, — сказав він на презентації своїх книг.


Макаров пояснив, що потенціал СРСР був повністю вичерпаний, залишилися одні проблеми, які росли, як снігова куля. Він зазначив, що за п’ять років командування Сибірським округом (з 2002-го по 2007 рік) не було отримано жодного зразка озброєнь.


Наприкінці вересня російська сторона вирішила закликати українську владу “відмовитися від фальсифікації історії, а представників західних країн — не підтримувати заходи, пов’язані зі спробами реабілітації нацизму”.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/kolyshniy_glava_genshtabu_rf_ukraini_vid_srsr_distalasya_bilsh_peredova_zbroya_nizh_nam_329162.html”

Последние публикации

Блоги