Командувач Об’єднаних сил розповів, як відбуватиметься розведення військ

Среда, 30 Октябрь 2019 09:10
Відведення особового складу, техніки та розмінування територій відбуватиметься після дотримання режиму припинення вогню і сповіщення ОБСЄ про готовність почати цей процес — Командувач Об’єднаних сил розповів, як відбуватиметься розведення військ
Відведення особового складу, техніки та розмінування територій відбуватиметься після дотримання режиму припинення вогню і сповіщення ОБСЄ про готовність почати цей процес
Командуванням визначено перелік з 30 населених пунктів, де має відбутися розмежування Об этом сообщает kontry.in.ua со ссылкой на СМИ.


Командувач операції Об’єднаних сил (ООС) Володимир Кравченко розповів подробиці розведення сил і засобів на Донбасі.


Про це повідомляє «Радіо Свобода».


За словами Кравченка, після успішного розведення сил і засобів в районі населених пунктів Золоте і Петровське має розпочатися розведення ще на чотирьох ділянках уздовж всієї лінії зіткнення. Всього командуванням ООС визначено перелік з 30 населених пунктів, де має відбутися розмежування.


«Згідно з домовленостями, які були укладені 1 жовтня цього року в Мінську, процес відведення займе 30 діб. З них на безпосереднє відведення сил і засобів дається три доби. Сам процес почнеться тоді, коли протягом семи діб зберігається режим тиші. Я підкреслюю, повної тиші, без єдиного пострілу на певних ділянках для розведення, і підтвердження тиші представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ», — сказав Кравченко.


Командувач підкреслив, що відведення особового складу, техніки та розмінування територій відбуватиметься після дотримання режиму припинення вогню і сповіщення ОБСЄ про готовність почати цей процес.


«Після дотримання режиму припинення вогню українська сторона СЦКК сповіщає СММ ОБСЄ про те, з якого рубежу, який склад сил і засобів приділятиметься і на який кордон вони повинні бути відведені. На наступну добу українська сторона сповіщає СММ ОБСЄ про те, що ми готові почати розведення. На третю добу, після семиденного режиму тиші, з дванадцятої години починається переміщення особового складу і військової техніки. Далі здійснюється пошук і знищення мінно-вибухових загороджень, демонтаж фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення в межах певної ділянки», — зазначив він.


Також Кравченко додав, що під час розведення сил в так званій «сірій зоні» працюватимуть представники Національної поліції, Національної гвардії і Державної прикордонної служби України, а також соціальні служби, місцеві органи влади і між цивільними та військовими адміністрації.


За його словами, процес відведення сил і засобів Збройних сил України контролюватимуть представники СММ ОБСЄ, контроль за дотриманням режиму припинення вогню здійснюватиме українська сторона СЦКК.


Нагадаємо, що 25-26 жовтня президент Зеленський перебував з візитом в Луганській області.


Будучи в Золотому, він дізнався від місцевих жителів про те, що в одному з будинків оселилися озброєні люди – представники «Національного корпусу», які виступають проти розведення сил в цьому місці.


Також раніше повідомлялося, що ветерани-добровольці, які мали легальну зброю, вивезли її у супроводі поліції із Золотого-4.


Читайте також:
  • Ситуація у Золотому загострюється, все може вийти з-під контролю. Свідчення добровольця


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/komanduvach-objednanih-sil-rozpoviv-yak-vidbuvatimetsya-rozvedennya-viysk-635981.html”

Последние публикации

Блоги