Гончарук про вплив Коломойського: не залежимо від жодного олігарха

Четверг, 31 Октябрь 2019 08:50
Гончарук прокоментува вплив Коломойського на уряд

Теперішній український уряд не залежить від жодного олігарха, найперше він орієнтується на президента. Владі необхідна достатня компетенція і незалежність. Об этом сообщает news-for.in.ua со ссылкой на СМИ.

Питання не в олігархах, питання – в органах влади, про це сказав прем’єр-міністр Олексій Гончарук в інтерв’ю "НВ".

Важливо: Друже, минуле пройшло, – Зеленський розповів, чого чекає від Коломойського

Так прем’єр відповів на запитання журналістки про можливий вплив Ігоря Коломойського на уряд.

Я б не хотів зводити наш діалог до персоналій. Не через те, що є "поганий" Ахметов, Коломойський, Пінчук чи будь-хто інший. Вони (органи влади – 24 канал) повинні мати достатню компетенцію і незалежність, для того щоби про принципи і про прізвища взагалі не йшлося,
– сказав Гончарук.

Він також додав, що сьогодні український уряд не залежить від жодного олігарха – він орієнтований виключно на людей та на президента.

"Президента обрали люди і президент для нас є камертоном. Це людина, на яку ми орієнтуємося в першу чергу; яка є, по суті, якщо хочете, нашим "замовником". Разом із парламентом, звичайно, тому що ми сприймаємо все це як командну гру", – зазначив прем’єр.

Гончарук наголосив, що зміна країни однією людиною – "завдання, яке не може бути виконаним". За його словами, це завдання великої команди.

Коломойський і влада: що треба знати

  • Володимиру Зеленському постійно приписували вплив олігарха Ігоря Коломойського ще під час передвиборчої кампанії. Глава держави переконував, що їх пов’язували лише спільні бізнес-інтереси щодо роботи з телеканалом "1+1".
  • Бізнесмен повернувся в Україну якраз через деякий час після перемоги Зеленського у другому турі виборів. До того Коломойський жив за кордоном два роки.
  • Оточення теперішнього президента стверджує, що олігарх не має на нього жодного впливу. Однак сам Коломойський зізнався, що допомагав йому порадами – і продовжує це робити.
  • Офіс президента очолює Андрій Богдан – ексюрист Коломойського.

Зустрічі вже були. Так, Володимир Зеленський бачивсяз Ігорем Коломойським 10 вересня під час форуму "Діалог з бізнесом". Окрім Зеленського, на зустрічі з Коломойським був присутній голова ОПУ Андрій Богдан, прем’єр-міністр Олексій Гончарук, помічник президента Сергій Шефір та міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  • В Офісі Президента заявили, що в червні під час форуму "Діалог бізнесу та влади" Зеленський закликав підприємців допомагати державі розв’язувати соціальні проблеми та інвестувати у відновлення Донбасу.
  • Тому, цілком імовірно, що саме ці теми український лідер підіймав на зустрічі з олігархом Коломойським.

Джерело статті: “http://24tv.ua/ne_zalezhimo_vid_zhodnogo_oligarha__goncharuk_pro_vpliv_kolomoyskogo_n1226428”

Последние публикации

Блоги