Главная>>Новости>>Весняна капела для дівчаток переселенців від МБФ «Життя всупереч»
Вторник, 21 Март 2017 17:25

Весняна капела для дівчаток переселенців від МБФ «Життя всупереч»

07 березня 2017 року в колонній залі КМДА, за адресою: вул. Хрещатик, 36, пройшов ще один мотиваційно-розвиваючий проект МБФ «Життя всупереч» для більш чім 100 дівчаток сімей переселенців з зони АТО та дівчаток з малозабезпечених сімей – «Весняна капела».

За словами Катерина Пілкіної, директора МБФ «Життя всупереч» та автора цього концерту: «При створенні цього ексклюзивного заходу для 100 дівчаток переміщених з зони АТО, з малозабезпечених сімей за основу брали ті важливі складові, які необхідні кожній дитині. Дітям важлива віра в себе, в своє майбутнє, гарне сприйняття оточуючого світу, любов, турбота та налаштування на позитив. Ми знаємо, що наше майбутнє та теперішнє – це діти. А ми дорослі, демонструємо їм приклад того, яким може бути їх сучасне теперішнє. Дуже важливо отримати необхідну пораду, перейняти мудрість від дорослого наставника, людини, яка пройшла певний шлях та може мотивувати. Нам дуже боляче дивитись на те, що відбувається на Донбасі, в зоні АТО, в житті переселенців та дітей із звичайних але малозабезпечених родин. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб ці діти повірили в себе та свою країну».

Більше ста дівчаток – з родин вимушених переселенців з південно-східних регіонів України, а також дівчаток з малозабезпечених сімей змогли дізнатись повчальні історії успіху своїх однолітків, таких самих переселенців, почути мотивуючі звернення представників різних професій. На концерті діти почули голоса українських співачок Ассоль таScarlett.

Режисером-постановником програми виступив лауреат міжнародного конкурсу «Ведучих ігрових шоу програм», Відмінник народної освіти України – Морозов Аркадій Борисович.

Підтримати маленьких гостей проекту, адже запрошеним дівчаткам від 8 до 12 років, прийшла Катерина Чепілова – майстер спорту з фігурного катання, що має медаль «За мужність», як волонтер, що була в зоні АТО. Вона показала хореографічну композицію на роликових ковзанах.

Дитячий танцювальний колектив «Stells» показав номери «На арені цирку» та «Пора зростати». Зірки колективу «Супербарабанщиці» продемонстрували номер «Українське дефіле». Народний вокальний ансамбль «Зозуля», вокальна студія «Елегія» порадувала своїми живими, потужними голосами, ансамбль «MaryDance» виконав танок в стилі джаз.

Запрошеними гостями концерту були:

- Юлія Кацьянова – дизайнер, генеральний директор Модного будинку VoleeYu. Розповіла на власному прикладі як вистояти в складних ситуаціях та досягти успіху.

- Олена Бережна – юрист, що вирішує багато дитячих питань. «Жити та не здаватись, вірити в себе та іти вперед» - девіз з яким важливо іти по життю.

- Ірен Роздобудько - українська журналістка, письменниця, сценарист, поетеса. Розповіла дітям про професію письменниці, як необхідно правильно та красиво писати тексти та де цьому можна навчитись.

- Галина Храпко – продюсер ТОВ «Стар Медія». Під її керівництвом створюються художні фільми, пре мери, покази, телепередачі. Галина говорила з дітьми про таємничій світ кіно.

А також дівчатка почули відео-привітання від:

Дмитра Горовенко; Олександра Кривошапка; Світлани Тарабарової; Лілії Подкопаєвої; Дмитра Коляденка, Юлії Руд.

МБФ «Життя Всупереч» підтримали партнери, які також небайдужі до долі багатьох дітей. Команда фонду висловлює їм свою шану й низький уклін.

LAWFIRM «KACHURALAWYERS», ТМ Jenadin, ТМ PilkinS, БФ «Соломянка», ALENKA, Укрбуд, Віki, видавництво Задруга, ОО «Всеукраинское объединение хендмейдеров».

Подивитись за діяльністю фонду можно на сторінці Facebook

https://www.facebook.com/MBFGiznVopreki

Последние публикации

Блоги