Главная>>Новости>>6 квітня на агрономічному факультеті відбулась кураторська година
Воскресенье, 09 Апрель 2017 18:19

6 квітня на агрономічному факультеті відбулась кураторська година Избранное

Дискусійний майданчик за участі к.е.н., старшого викладача кафедри адміністративного менеджменту та альтернативних джерел енергії Наталі Вікторівни Пришляк, к.е.н., доцента кафедри аграрного менеджменту Тетяни Вікторівни Гончарук, завідувача кафедри «Процеси та обладнання переробних і харчових виробництв» Віталія Петровича Яновича та к.е.н., доцента кафедри обліку та оподаткування в галузях економіки Тетяни Миколаївни Корпанюк викликав зацікавленість у майбутніх агрономів. Зав’язалась професійна дискусія між студентами та спікерами. Студенти допитувались, як же це можливо, що в університетах за кордоном пріоритет надається практичним заняттям, для них це запорука успіху у підготовці висококваліфікованих молодих фахівців, і ми до цього йдемо багато років, і в час коли сформовані студентські навчальні фермерські господарства, затверджені та захищені бізнес-плани, замість підтримки та сприяння ми отримали справжню війну від Агрономічненської сільської ради. Тільки останні події нам лише надали сили і впевненості, що ми на правильному шляху. І ми відстоїмо те, що для наших колег за кордоном стало давно нормою.
Питання сипались одне за одним, молоді науковці кожною професійною відповіддю, стимулювали студентів дізнатись ще більше, «докопатись» до фундаменту.
По завершенні дискусії слово взяв ректор університету Віктор Мазур, йому вдвічі приємно спілкуватись з майбутніми колегами, адже це його рідний університет.
Віктор Анатолійович наголосив, що керівництво університету завжди знаходиться в пошуку і всі інновації у навчальному процесі, практичних заняттях завжди буде підтримувати. Від мобільності, ініціативності залежить успішне майбутнє університету та затребуваність наших висококваліфікованих фахівців. «Агрономічний факультет – це наша основа, попит на молодих високоосвічених агрономів збільшується з кожним роком. Ми зробимо все, щоб Ви завжди гордилися університетом, який надав вам найкращу спеціальність»
Мене особисто надзвичайно вразила кураторська година на агрономічному факультеті.
Студенти продемонстрували високий рівень культури, повагу до молодих науковців, зацікавленість у перспективному інноваційному розвитку університету. Відео-ролик презентований факультетом «Я люблю ВНАУ» заслуговує найкращої похвали. І в такі хвилини ствердно можна сказати «наша студентська молодь – найкраща». Нам є ким пишатись! Нехай здійсняться ваші найзаповітніші мрії, дорогі наші студенти.

Другие материалы в этой категории: « З ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ! Тема дня. «Минский капкан» »

Последние публикации

Блоги