Главная>>Новости>>Активісти “ВОЛІ” привітали особливих дітей із прийдешнім Великоднем
Понедельник, 10 Апрель 2017 14:50

Активісти “ВОЛІ” привітали особливих дітей із прийдешнім Великоднем

У Бурштині активісти “ВОЛІ” побували в Центрі соціально-психологічної реабілітації “Довір’я”. Вони привезли подарунки для дітей.

Зокрема, привітати із прийдешнім Великоднем вихованців центру завітали Ігор Дулик (депутат Бурштинської міськради від “ВОЛІ”), Ольга Король (координаторка міськорганізації політсили “ВОЛЯ”) і Василь Бублінський (депутат міськради).

Вони поспілкувалися з дітлахами, адже мають переконання, що батьки таких особливих дітей, та й самі діти, які часто залишаються поза увагою соціуму, як ніхто потребують розуміння та підтримки. Волійці прийшли не з порожніми руками – вручили вихованцям реабілітаційного центру подарунки.

Для нас не існує чужих дітей. Кожен із нас несе відповідальність за дитячу долю. Особливо, коли йдеться про долю тих, хто щодня змушений боротися за своє життя. Смаколики та подарунки – це тільки маленькі радощі, але і вони можуть викликати усмішки на обличчях дітлахів. Тому не стіймо осторонь. Хоча б одна радісна дитина має право на нашу увагу”, - пишуть представники “ВОЛІ” у соціальній мережі “Facebook”.

 

Последние публикации

Блоги