Главная>>Новости>>Біографія народного депутата України Сольвара Руслана Миколайовича
Вторник, 18 Апрель 2017 14:41

Біографія народного депутата України Сольвара Руслана Миколайовича Избранное

Сольвар Руслан Миколайович народився 12 травня 1971 року на Вінниччині у смт. Піщанка. Батько - Микола Андрійович Сольвар (юрист за фахом) - завжди допомагав односельчанам, а мати - Марія Володимирівна Сольвар працювала вчителькою у школі для дітей з вадами слуху і мовлення.

Після закінчення Піщанської середньої школи у 1988 році, вступив до професійно-технічного училища № 7 на спеціальність «Газоелектрозварювання». У 1989 році закінчив Вінницьке професійно-технічне училище. У 1999 році здобув повну вищу освіту в Київському національному економічному університеті за спеціальністю «Фінанси та кредит».

Трудову діяльність почав у 1993 році на посаді інженера відділу матеріально-технічного забезпечення Центру біотехнічних систем «Сонар» при Національній академії наук України, де пропрацював до 1995 року. З березня по грудень 1997 — провідний фахівець відділу маркетингу Управління державних ресурсів, балансів та постачань продуктів животноводства і сировини «Укрдержресурссировина».

У 1998–1999 роках займав посаду директора ПП «Укрторгконтракт-С».

З 1999 по 2012 роки працював на посаді комерційного директора ТОВ «Укрзернотранс-К» в місті Києві.

З липня 2012 року — головний радник генерального директора Асоціації траспортно-експедиторських організацій України «Укрзовніштранс».

28 жовтня 2012 року обраний народним депутатом України від 91-го мажоритарного округу (Київська область) від партії «Удар». Перший заступник голови Комітету Верхової Ради з питань транспорту і зв’язку.

На позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року вдруге обраний народним депутатом України по 91-му мажоритарному округу (Київська область). Суб’єкт висування - Партія Блок Петра Порошенка.

У парламенті VIII-го скликання Член депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, З червня 2015 — координатор Міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатське об’єднання з реформування податкового, митного та земельного законодавств України».

Сохранить

Последние публикации

Блоги