Главная>>Новости>>Руслан Сольвар – випускникам 1ї школи журналістики від FASTIV.TV: Ви – майбутнє журналістики!
Понедельник, 24 Апрель 2017 08:11

Руслан Сольвар – випускникам 1ї школи журналістики від FASTIV.TV: Ви – майбутнє журналістики! Избранное

Нещодавно у вихованців Першої школи журналістики від Fastiv.TV пройшов випускний. Народний депутат України Руслан Сольвар та його помічники не залишились осторонь і привітали молоде покоління майбутніх представників медіа. Про це політик повідомив на свій сторінці у соціальній мережі Facebook.

За сприяння нардепа, напередодні випускного, журналістам-початківцям було організовано екскурсію до Верховної Ради України. Там вони дізналися про головні моменти історії українського парламентаризму. Побачили на власні очі залу засідань, а також, де працюють їх колеги-парламентські журналісти. 

«Коли мої помічники запитали дітей, у якій сфері журналістики вони хочуть працювати, більшість впевнено відповіла – хочемо бути телеведучими. Тримайся українська преса, скоро у ваші ряди увірвуться молоді, неупереджені і чесні журналісти, які пройшли гарну школу. Вони – майбутнє журналістики!», - наголосив Руслан Сольвар.

На свято приїхав помічник нардепа Андрій Січка, який і привітав випускників та передав їм презенти від Руслана Сольвара.

Последние публикации

Блоги