Главная>>Новости>>Руслан Сольвар долучився до вручення автомобіля медичної допомоги
Понедельник, 01 Май 2017 10:38

Руслан Сольвар долучився до вручення автомобіля медичної допомоги

Чи не вперше за 25 років незалежності України Макарівщина має достатньо власних коштів, щоби самостійно вирішувати свої проблеми і задовольняти потреби людей. Сьогодні разом із Русланом Сольваром, Тетяною Семеновою, Вадимом Токарем, депутатами районної ради вручили колективу КЗ "Макарівського центру первинної медико-санітарної доромоги" новенький автомобіль медичної допомоги, який було вирішено придбати за рахунок коштів районного бюджету одноголосним рішенням депутатів районної ради.
Я вдячний кожному, хто доклав зусиль, щоб це авто з'явиломь на території лікарні. Мені хочеться відмітити, що велика заслуга у цій важливій для жителів району справі, не тільки у депутатів, що проголосували за виділення коштів. Значну роботу пророблено головиним лікарем закладу Сергієм Соломенком. Це один з небагатьох керівників комунальних закладів Макарівщини, кого я постійно ставлю за приклад іншим. Його ініціатива, наполегливість і "одержимість" справою, яку робить, приносять якісні результати. Боюсь перехвалити, але, якщо людина достойно робить свою роботу, про це мають знати інші. І пам'ятайте, хто стукає, тому - відкривають!
Попереду у нас складний шлях реформ, які не оминуть Макарівщину. І від того, як зуміємо акумулювати свої спільні сили і можливості, буде залежати, в яких умовах житимемо і на що заслуговуємо самі для себе. Мабуть, це і є основною лінією децентралізації, яку потрібно тримати, щоб досягти бажаних результатів для кожного члена майбутніх громад.

Последние публикации

Блоги