Главная>>Новости>>За сприяння Руслана Сольвара школярі зі Сквирщини відвідали фестиваль японської культури
Среда, 03 Май 2017 06:49

За сприяння Руслана Сольвара школярі зі Сквирщини відвідали фестиваль японської культури Избранное

Діти зі Сквирського району відвідали фестиваль японської культури та традицій «Бонсай» у Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка, організований під патронатом посольства Японії в Україні в рамках всеукраїнського заходу «2017 — Рік Японії».

 

За сприяння народного депутата України Руслана Сольвара, котрий взяв на себе всі труднощі з організацією поїздки, школярі зі Сквирських сіл отримали змогу побачити п’яту ювілейну презентацію колекції рослин у стилі бонсай. Такі рослини невід’ємний атрибут традиційного японського саду. Цей захід презентує унікальну колекцію, створення якої розпочато співробітниками ботсаду п’ятнадцять років тому на базі колекції тропічних рослин, яка має статус національного надбання України.

 

Акцію також підтримав голова Сквирської райдержадміністрації Василь Галюк.

 

Школярі приїхали до столиці з короваєм та привезли більше тисячі власноруч зроблених журавлів символів миру. Також у рамках заходу сквирські школярі разом з представником японського посольства в Україні посадили три кущі калини. Відтепер у саду зростатимуть поряд сакура і калина як символи дружби між двома державами.

 

«Дуже радий, що вдалося організувати поїздку наших школярів до столиці, що вони взяли участь у фестивалі й показали свої таланти. Дітям дуже сподобалося, а це головне. Також хочу подякувати за допомогу народному депутату Руслану Сольвару, котрий завжди готовий реалізовувати нові ідеї», прокоментував Василь Галюк.

 

Зауважимо, що експозиціями японської культури, демонстраціями орігамі і мистецтвом аранжування квітів три групи дітей із Сквирщини милуватимуться протягом трьох днів. А в додаток отримають подарунки від народного депутата Руслана Сольвара.

Последние публикации

Блоги