Главная>>Новости>>Дуже скоро Україна займе достойне місце серед сильних і великих держав світу – Руслан Сольвар
Среда, 03 Май 2017 11:02

Дуже скоро Україна займе достойне місце серед сильних і великих держав світу – Руслан Сольвар Избранное

З нагоди 25-ї річниці Незалежності України, народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Руслан Сольвар організував у містах 91-го виборчого округу, що на Київщині святкові заходи до Дня Незалежності України.

Під час святкування у містах округу були вручені нагороди воїнам-ветеранам АТО, відбувся концерт за участі народної артистки України Ніни Матвієнко.

Сольвар2

Окрім того, за словами народного депутат, під час святкування були організовані щорічні святкові ярмарки у містах Фастові та Макарові.

Сольвар3

“Я безмежно радий, що на 25-річчя нашої Незалежності, мені вдалось подарувати мешканцям мого округу справжнє свято. І перш за все, за це я вдячний Ніні Матвієнко, яка подарувала невимовну втіху своїми піснями. Адже її голос для багатьох з нас з самого дитинства – це сама душа України”, – підкреслив Руслан Сольвар.

Він також висловив глибокі слова подяки мешканцям, які допомогли організувати святкування і самі безпосередньо брали участь у святкових заходах.

Сольвар4

“Я вдячний нашим дітям, котрі своїми виступами подарували радість своїм рідним і усім, хто прийшов на святкові заходи. Вони продемонстрували, що в України і нас українців є невичерпний творчий і духовний потенціал. Це те джерело, яке зберегло нас, як єдиний народ і вселяє переконання, що Україна вистоїть у боротьбі і дуже скоро займе достойне місце серед сильних держав світу”, – наголосив Руслан Сольвар.

Последние публикации

Блоги