Воскресенье, 18 Июнь 2017 11:51

Ганна Давиденко позбавилась «дешево» землі і… вляпалась знову у скандал

Восьмого червня вінницька депутатка Давиденко стояла під стінами облради серед мітингуючих. Вони всі як один були проти продажу сільгоспземлі. І молода депутатка була прекрасна у своєму протесті… Але того ж дня виявилося з її нової декларації, що вона продала 16 га розпайованої землі під Вороновицею… І позолота з образу одразу позлазила… І замість майже святої вінницької «Жани Д’арк» ми побачили звичайну продавщицю.

Напевне, всі, хто цікавиться політикою, пам’ятають земельний скандал навколо депутатки Вінницької міськради  із партії «Батьківщина». Хоча, вв’язуватися у скандали – вона вміє. І таке враження, що й отримує від них задоволення. Та річ не втім.

Всі пам’ятають історію коли Ганна Давиденко намагалася проштовхнути через сесію міськради надання її батькові, тоді ще голові Фонду страхування від нещасних випадків, 10 соток землі у межах міста. Коли депутатці вказали на явний конфлікт інтересів, вона замість того, щоб визнати себе неправою, пішла в атаку. Спочатку заявила, що діє вірно, за законом. Мовляв, кожному вінничанину належить мати своїх 10 соток! І все тут! При тому, що у депутатки виявилося 18 земельних ділянок у Вінниці та Вінницькому районі. Та й і у екс-чиновника великого рангу, її батька, Віталія, як стверджують обізнані люди: землі теж вистачає.

Потім Ганна Давиденко вчинила бійку з колегою по депутатству, але з фракції «Вінницька Європейська стратегія» Наталією Панчук. Тепер важко пригадати, які претензії пред’являла Давиденко до Панчук, але навряд чи ці  вимоги коштували репутації обидвох народних обранець. 

Але прикрі історії, схоже, навколо Давиденко кружляють зграями. Видно, Ганна Віталіївна ці скандали сама провокує. Хоче стати другою Тимошенко...

Так от, днями Ганна Давиденко продала свої 16 га паїв. І про це повідомила в електронній декларації та одразу ж цю «історичну подію» прокоментувала одному місцевому сайту.

«Це я продала своїх вісім земельних ділянок, які разом складають 16 гектарів. Уся та земля коштує сьогодні як «погана» іномарка», – каже Ганна Давиденко.

І знову ризикує потрапити у скандал.

Бо відомо, що сільгоспземлі продавати не можна.

Також – Ганна Давиденко представляє «Батьківщину», а ця політична сила проти продажу землі. Землю у 2000 році розпайовували тільки працівникам колишніх КСП і сільським вчителям, лікарям тощо. А у Давиденко в родині нікого з селян не має. Так що успадкувати цю землю вона не могла.

І ще. 16 га, які продала Давиденко  розмішувалися компактно. Один біля одного. Ніби їх готували для виведення із земель сільгосппризначення. Та й гектар землі наприклад, на ресурсі OLX коштує до 150 тисяч гривен. Так що за землю Давиденко можна купити не дуже погану іномарку, а пристойний позашляховик. Звісно маючи в цілому 18 ділянок, депутатка розуміє, що цей факт буде муляти очі її опонентам, тому частину з них вирішила продати і "продаж" ця скоріш за все чисто номінальна - на родичів, чи близьких. А ще 10 земельних ділянок залишаються вписані "золотими літерами" в опозиційну е-декларацію Ганни Давиденко.

Але цинізм ситуації полягає в іншому: 8 червня Давиденко разом з іншими опозиціонерами стояла на мітингу проти продажу землі, і того ж дня оприлюднює е-декларацію і не соромлячись демонструє зворотнє! І куди тільки дивиться Тимошенко, коли під її носом її ж партійці говорять: «ні торгівлі землею», а самі нею приторговують...

Але напевно «батьківщинівцям» глибоко фіолетово на принципи. Головне – голосно кричи разом з: «не продавайте землю, мать вашу», а потім народу сказати: «як ми вас розвели, мать вашу!».

Последние публикации