Главная>>Новости>>Жахливі подробиці повішення Тетяни Москаленко в Кривому Розі. Справу фальсифікують
Четверг, 29 Июнь 2017 12:21

Жахливі подробиці повішення Тетяни Москаленко в Кривому Розі. Справу фальсифікують Избранное

У справі вбивства пані Тетяни Москаленко відомо, що слідчі МВС приїхали на місце події 21 червня 2017 року зранку. І з якогось дива вирішили, що смерть Тетяни Москаленко настала 20 червня о 15 годині.

Натомість Тетяну Москаленко бачили пізно ввечері 20 червня о 18.00, в перукарні Європа, де вона здійснювала свою діяльність. Тетяна Москаленко говорила про справи, була не пригніченою, цілком нормальною. Зокрема, пані Москаленко повідомила співрозмовникам, що буде робити операцію на серці і це коштує 50 тисяч гривень.

Натомість, наступного дня люди дізнаються, що пані Тетяну Москаленко поховано близько 14.00 21 червня. І головне – за версією слідчих, смерть наступила 20 червня о 15 годині. Тобто на три години раніше того часу, як Москаленко бачили живою в перукарні «Європа».

Як бачимо, у версію Криворізьких слідчих з Покровського управління Нацполіції вкралася прикра фальсифікація. До речі, це – те саме управління Нацполіції, де служила в званні капітана на посаді у справах неповнолітніх Ружена Леонідівна Леміш.

Саме Ружена Леміш є родичкою пані Москаленко. Брат Ружени Леміш – Олег Москаленко – є чоловіком померлої Тетяни Москаленко.

Саме пані Тетяна Москаленко завдяки шлюбу з братом Леміш – Олегом Москаленком - знала всі подробиці вбивства Фролова В.І., знала про несплату податків, що стало можливим завдяки договоруорендиміж Леміш і Москаленко віджатих - захоплених у Фролових приміщень. Будучи через чоловіка Олега Москаленко – брата Ружени Леміш – обізнаною з усіма подробицями впливу з боку Леміш:

  • на суддю Ваврушак Жовтневого райсуду Кривого Рогу;

  • на співробітників Покровського управління Нацполіції м. Кривий Ріг;

  • на співробітників прокуратури № 2 м. Кривий Ріг;

  • на посадових осіб Дніпровської клінічної психлікарні ДОР.

А також знаючи:

- подробиці СПРОБИ першого отруєння Фролова, коли стався так званий ексцес виконавця і замість Фролова була отруєна Божена Москаленко – сестра Олега Москаленка;

- подробиці збагачення Ружени Леміш внаслідок віджиму майна Фролових і переведення її на «круту» посаду у Київ старшим слідчим в особливо важливих справах https://declarations.com.ua/declaration/nacp_aa3218bf-373f-4615-a687-b432d440349c ...

Знаючи всі ну дуже цікаві для відомств, керованих паном Аваковим і паном Луценком, пані Тетяна Москаленко була дуже небезпечною, забажай вона шантажувати чи вимагати грошей на операцію у чоловіка Олега Москаленко чи у Ружени Леміш. Тим більше, пані Тетяна Москаленко потребувала 50 000 грн. для проведення операції на сердці.

 

Версія ритуального вбивства Тетяни Москаленко

 

До речі, відомий журналіст, правозахисник з Кривого Рога Анатолій Руденко вважає, що було скоєне вбивство Тетяни Москаленко, при чому, вбивство ритуальне.

 

За словами Руденка, Ружена Леміш і її родичі, зокрема брат Олег, належать до секти. Чи перевірить слідство цю версію – покаже час. Про цю версію Руденко розповів посадовій особі Нацполіції пану Бушуєву.

 

«Бушуєву Костянтину Володимировичу

заступнику Голови Національної поліції України

від Руденка Анатолія

 

Констянтине Володимировичу!

 

Останній раз ми говорили з Вами ще до конкурсу на голову Нацполіції. Чесно, я бажав, щоб Ви виграли. Но "мафія бессмертна" і маємо те, що маємо.

Тоді я Вам повідомив, що в рядах поліції існує група, яка входить до тоталітарної секти. Цю групу очолює Ружена Леміш (зараз - знову Москаленко).

Вона працює у Вас у відомстві слідчим з особливо важливих справ - у Вакуленка. Він знає про ці всі обставини (як і Ви!)

 

«Покровські» поліцейські «забрали» щонайменше 3 години життя Тетяни Москаленко

 

Ще одна подробиця, яка заперечує можливість самогубства пані Тетяни Москаленко: 20 червня о 14.00 в перукарні Тетяна Москаленко робила зачіску, її запитали – куди вона так причепурюється, і пані Тетяна Москаленко повідомила, що на зустріч з дочкою. Тобто робити о 14.00 зачіску для зустрічі з дочкою, а о 15.00 – вже повіситися. Це – нереально! Бо ж о 18.00 Тетяна Москаленко розмовляла в перукарні «Європа».

 

То що, «Покровські» слідчі сфальсифікували час смерті Тетяни Москаленко?

 

До речі, як і у справі Фролова В.І. не було проведено експертизи, вскриття у 2009 (на прохання Леміш), так і у справі повішення Тетяни Москаленко - невідомо чи було проведено експертизу?

 

Слідство робить спробу «перевести стрілки» на Фролову

 

Замість того, щоб допитати брата Леміш Олега Москаленко (чоловіка Тетяни Москаленко) слідчі занесли з якогось дива до ЄРДР інформацію ніби 31 травня Тетяні Москаленко погрожувала Людмила Фролова (невістка отруєного і віджатого покійного Фролова В.І.)

Натомість, заяву самої Людмили Фролової про те, що їй погрожував Олег Москаленко і навіть душив в приміщенні суду, натягнувши на голову Людмілі Фроловій власну (Олега Москаленка) шапку, слідчи до ЄРДР не внесли. Чому не внесли інформацію про відверті погрози і навіть спробу задушити Фролову Олегом Москаленком?

 

Достеменно відомо, що в процес виведення з-під підозри Олега Москаленка, свого брата, який останню ніч (20-21 червня 2017 р.) як раз і провів з покійною дружиною – Тетяною Москаленко, втрутилася підполковник поліції Ружена Леміш (зараз знов Москаленко).

 

І саме Ружена Москаленко (Леміш), користуючись своїм службовим положенням в Центральному апараті Національної поліції в Києві, впливає на слідчих Покровського районного управління Національної поліції в м. Кривий Ріг.

 

Тож давно постала нагальна потреба усунути від виконання службових обов’язків підполковника Леміш (Москаленко) Ружену Леонідівну.

 

Скільки ще повинно загинути в Кривому Розі людей (після Володимира Фролова та Тетяни Москаленко), щоб Міністр Аваков і керівник Нацполіції Князєв це зрозуміли?

 

Ігор Рудич, журналіст-розслідувач,

Інформкоординато Офіцерської громадської ініціативи «Чисті погони»

Последние публикации

Блоги