Главная>>Новости>>Руслан Демчак вирішив прорватись силою, але забруднив свій піджак
Суббота, 15 Июль 2017 09:48

Руслан Демчак вирішив прорватись силою, але забруднив свій піджак

Руслан Демчак, депутат БПП, зам голови комітету банківської діяльності, на питання активістів про скасування депутатської недоторканості відразу почав штовхатися. А потім втік в обхід парламенту

Прямо зараз під Верховною Радою:
- заблоковані входи,
- висунуті вимоги стосовно зняття недоторканності з Михайла Добкіна,
- зупиняємо всіх депутатів, що заходять в парламент і питаємо за голосування по зняття недоторканності і підпис для законопроекту Юрія Левченка стосовно внесення змін до Конституції по відповідному питанню.

Чорновол заявила, що Поляков не винен, всьому виною Розенблат.

Савченко сказала, що "відсиділа" в Раді 2 роки, порівнюючи це з російським ув'язненням. Додала також і те, що голосувала за все, що ставив спікер.

Пашинський зазначив, що голосував за всі три вимоги з подань за Полякова і Розенблата. Брехун, бо підтримав лише зняття недоторканності с проігнорувавши притягнення до кримінальної відповідальності та арешту.

Мультимільйонер Руслан Демчак вирішив прорватись силою, але забруднив свій піджак і вирішив обійти стороною.

Ярослав Железняк йшов з Oleksandr Saenko і думав, чи пропустять його. Радощі на обличчі, коли Ярік зрозумів, що всі свої.

Найближчий партнер Яценюка Андрій Іванчук пообіцяв проголосувати за зняття недоторканності з Добкіна, але не за арешт.

Згодом відбулась невеличка сутичка радикально налаштованих молодиків з поліцією. Найсмішніше, що непорозуміння відбулось через сміттєвоз комунальників. Оце так непорозуміння...

Последние публикации

Блоги