Главная>>Новости>>"Збудуємо перший у світі пам'ятник Івану Богуну"!
Воскресенье, 16 Июль 2017 13:35

"Збудуємо перший у світі пам'ятник Івану Богуну"!

Шановне товариство!
Де факто у Вінниці стартувала громадянська кампанія "Збудуємо перший у світі пам'ятник Івану Богуну"! Ми з однодумцями згуртувалися, щоб завершити те, що не було доведено до успішного завершення раніше. Мета кампанії окреслена у її назві.
Першим офіційним заходом кампанії буде круглий стіл на тему: “Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації”. Захід відбудеться 20 липня о 16:00 у м. Вінниці, в актовій залі Вінницької облдержадміністрації (4 пов.).
Запрошуємо громадськість до обговорення та спільної праці усіх небайдужих!
Хто поділяє нашу мету - встановлення у м. Вінниці пам'ятника наказному гетьманові, вінницькому полковнику, визначному державнику української нації, оборонцю і захиснику Вінниці та України в цілому - Іванові Богуну, ставай до нашої лави!
Збудуємо перший у світі пам'ятник Івану Богуну над рікою Бог разом!
Слідкуйте за новинами і подіями кампанії у спільноті https://www.facebook.com/%D0%97%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%83%D1…/!
Деталі згодом:)
Слава Івану Богуну і його хоробрим козакам!
#Іван_Богун_Вінниця

13 июля в 21:34 ·

Об'єднаймося заради корисної справи!

Останнім часом, тема Івана Богуна набирає певних обертів, існує велика кількість літератури та наукових статей, досліджено його життя. Але й існують нові історичні дані, які потребують обговорення. Є нагода оживити інтерес громади до цієї світлої постаті українського державника та геніального полководця, борця за незалежну українську гетьманську державу
Через мережу інтернет, шукаючи повноцінний пам'ятник нашому видатному полководцю та державному діячу Івану Богуну, можна натрапити на погруддя, та пам’ятник у Жовтих Водах, де він зображений в компанії Богдана Хмельницького та Максима Кривоноса. Пам'ятник символізує національно-визвольну війну 17 ст. під проводом Богдана Хмельницького. Але нам всім прекрасно відома оборона Вінниці у березні 1651 року, після якої Богуна, назвали захисником Вінниці.
Були спроби вшанування у Вінниці Богуна встановленням пам’ятника, але ця справа так і не була завершена.
Ми пропонуємо згуртувати зусилля, щоб встановити у м. Вінниці пам’ятник Іванові Богуну - гідний його величі і значення для історії України
Перший у світі пам'ятник у місті над Бугом, яке захищав Іван Богун

Последние публикации

Блоги