Главная>>Новости>>Костянтин Бриль стосовно антидержавницької та антинародної гидоти на Запоріжжі
Пятница, 28 Июль 2017 09:57

Костянтин Бриль стосовно антидержавницької та антинародної гидоти на Запоріжжі

Костянтин Бриль стосовно антидержавницької та антинародної гидоти на Запоріжжі

26 июля 2017, 22:45
виктор тригуб
журналіст
76
 

звернення до Президента України, генеральної прокуратури та СБУ стосовно тієї антидержавницької та антинародної гидоти, що відбувається в Запорізькій області. Причому просто зараз, ми намагаємось

Напередодні позачергової сесії облради демократична коаліція зібралась, аби домовитись про злагодженість дій, а також підготувати звернення до Президента України, генеральної прокуратури та СБУ стосовно тієї антидержавницької та антинародної гидоти, що відбувається в Запорізькій області. Причому просто зараз, ми разом намагаємося знайти відповіді на штучно створені проблеми.
Головним чином учасники демократичної коаліції обурені тим, як депутати облради від Самопомічі та Опоблоку гальмують прийняття важливих рішень для нашого регіону.
Наразі йдеться про розподіл коштів облбюджету за підсумками перевиконання І півріччя. І швидкість прийняття рішень пов’язана з потребами людей, які чекають допомоги не один місяць, а часом і не один рік.
Причому власне людям чомусь не показують проекти, запропоновані облдержадміністрацією. Це й не дивно. Адже простіше вигадати термін «бюджет розпилу», ніж згадати про свої передвиборчі обіцянки та запевнення, що депутати працюватимуть на благо людей. Яких саме людей – опоненти не уточнюють.
Можливо вони забули, а може ніколи й не знали: як важко живеться людям в районах без води, швидких, сміттєвозів та інших «непомітних» благ цивілізації. Проект бюджету не надто відрізняється від пропозицій наданих у квітні. Проте, як тоді, так і тепер – народні обранці більше хвилюються про депутатські фонди чи власні нововведення.
Чому депутати не згадали, що фахівці облдержадміністрації отримали підтвердження про точні суми перевиконання бюджету лише 14 липня? Працюючи вночі та вихідними, фінансисти підготували всі проекти, які є вкрай необхідними для жителів Запорізької області. Хоча це дуже непросто: серед мільярдних потреб, обрати те, що вкрай важливо «залатати» зараз, а що може чекати. Невже депутати не знають, що облводоканал не має коштів, що на селі не вистачає швидких та сміттєвозів? Гроші потрібні інвалідам на лікування, ветеранам АТО на розробку документації землеустрою, медикам на ремонт техніки, яка старша за нас? Можливо депутатам варто менше часу витрачати на карколомні інтерв’ю, а просто поспілкуватись із людьми, та подивившись їм в очі сказати: не варто поспішати, ваші проблеми почекають, ми 20 днів будемо вивчати питання, аби знайти ґрунтовні докази, що допомагати нікому не потрібно.
mg border="0" data-attachment-id="299" data-permalink="http://www.museum-ukraine.info/?p=299" data-orig-file="" data-orig-size="" data-comments-opened="0" data-image-meta="[]" data-image-title="Лейпцизький книжковий ярмарок цього року відвідала рекордна кількість людей" data-image-description="

Цьогоріч Лейпцизький книжковий ярмарок відвідали 285 тисяч людей, що майже на 25 тисяч більше, ніж у рекордному 2016 році, заявляють організатори. Побільшало й учасників форуму.

Цього року спостерігалося зростання інтересу до ярмарку

Лейпцизький книжковий ярмарок користується дедалі більшою популярністю. Як повідомили у день закриття – неділю, 26 березня, – організатори форуму, в 2017 році ярмарок відвідали близько 285 тисяч людей, що майже на 25 тисяч більше, ніж рекордного минулого року, передає інформагенція dpa.

Організатори стверджують, що нарахували 208 тисяч відвідувачів за чотири дні безпосередньо на території виставкового комплексу. Решта відвідувачів – це ті, хто побував на фестивалі “Лейпциг читає”. Крім зростання інтересу публіки, збільшилася порівняно з минулим роком і кількість учасників – з 2250 до 2493. Вони представляли 43 країни.

Нагадаємо, цього року твір німецької авторки українського походження Наташі Водін “Вона родом з Маріуполя” здобув головну премію Лейпцизького ярмарку в категорії “белетристика”.

 

DW.COM

" data-medium-file="" data-large-file="" class="alignnone size-medium wp-image-299" src="https://i2.wp.com/www.novasich.top/wp-content/uploads/2017/07/10406842_1385771678395267_8431720306168993674_n.jpg?resize=100%2C100" alt="" width="100" height="100">Скільки часу заступники голови облради витратили на те, щоб поставити свої підписи під документами? Скільки потрібно Опоблоку, щоб дізнатись, які проекти потребують фінансування? Чи, можливо, в облдержадміністрації варто починати прописувати пропозиції на наступний рік? Аби з усіма затягуваннями, область могла сподіватись на вирішення проблемних питань. Це питання вкрай принципове, адже політичний шантаж ще ніколи не призводив до позитиву.
А дива все тривають!
В той час, коли наші з Опоблоком та Самопоміччю стосунки загострюються – одночасно розпочинається вилив бруду у всіх, підпорядкованих партіям ЗМІ. Сайти так активно пишуть про мене гидоту, що вона може лише викликати сміх. І жодна людина не може ані повірити, ані навіть встигнути зрозуміти всі нісенітниці, які вигадують політичні опоненти. Хоча брак фантазії дається взнаки: Опоблок із Самопоміччю почали співати одні слова, що поширюються в закулісних темниках. Панове, не витрачайте часу дарма!

Оберіть собі по напрямку і працюйте в ньому так, аби ті хто вас обирав, згадували вас не за дебатами на телебаченні, а могли подякувати за добру справу.

Последние публикации

Блоги