Главная>>Новости>>Мені сьогодні цілий день телефонують знайомі і запитують за Сабарів.
Пятница, 04 Август 2017 18:20

Мені сьогодні цілий день телефонують знайомі і запитують за Сабарів.

Сабарівчани з різних професій згуртувались і вболівають за спільну важливу справу. . Це і науковці, і юристи, і працівники правоохоронних органів та ще багато інших свідомих громадян Сабарова, які діють згідно законів України, діють виважено та максимально професійно. Ми збираємо доказову базу,фото, відео, аудіофіксацію. Ми звертаємось до усіх можливих інстанцій, загалом використовуємо всі можливі методи відстоювання правди в рамках чинного законодавства і відстоюючи свої конституційні права.

якщо коротко
Поле у Вінниці на Сабарові міська рада хоче віддати під кладовище. Але є кілька але:
1. Поле знаходиться в санітарній зоні очисних споруд
2. Під полем проходить тунель , який з'єднує очисні поруди з південним Бугом, який будувався ще в 60-х роках минулого століття. І якщо щось прорве то що покійників викопувати щоб перевірити?
3. Поряд з полем кар'єр, який точно впливає на цілісність того бетонного кар'єру минулого століття
4. За 200 м знаходиться Південний Буг і поле знаходиться під схилом в сторону річки . Під час навіть невеликого дощу уся вода з поля стікає у Південний Буг
5. Є ще нюанси з правом набуття власності міською радою але це вже питання правоохоронних органів і прокуратури, яких по ходу у нас уже четвертий рік як немає в країні

Я думаю, що на Сабарів мають приїхати активісти з усієї України для обміну досвідом . Як маленька громада бореться проти свавілля влади. Ви навіть не уявляєте, що таке боротися у Вінниці проти вінницьких. Це спротив проти неймовірного пресингу місцевих царків.
Я думаю, що боротьба сабарівчан насправді зробить революційні речі. Вона змусить владу думати наперед як працювати з громадою і більше того змусить вкладати гроші в інфраструктурін проекти в першу чергу а не в кубіки і фонтани, біля яких травмуються діти .
Мушу нагадати , що очисні споруди ВІнниці були побудовані ще у 60-тих роках минулого століття і давно же потребують модернізації.
я рада, що громада Сабарова підняла це питання. Фактично вони є першими хто починає серйозно говорити про екологію, про воду і про те, що мерії треба змінити ветор витрат міського бюджету. респект

От мені зараз цікаво, куди витрачають кошти екологічного фонду в місті і області?

Последние публикации

Блоги