Четверг, 24 Август 2017 11:05

Помічники Руслана Сольвара відвідали вшанування героїв Небесної Сотні та учасників АТО у Сквирі Избранное

 

У приміщенні центральної районної лікарні урочисто відкрили Центр допомоги учасникам АТО. До його створення долучилося чимало небайдужих людей — представники влади, громади, волонтери, учасники АТО, підприємці і благодійники. На відкриття завітали й помічники народного депутата України Руслана Сольвара, котрі передали Центру подарунок, а відважним героям — щиру вдячність за мужність, патріотизм і готовність захищати Україну.

 

«Ми також щиро подякували усім, хто вклав душу і серце у створення закладу, де відтепер бійці і їхні родини зможуть отримати фахову медичну та психологічну допомогу, а ще — відчути себе потрібними і захищеними. На жаль, часто учасники АТО повертаються з війни не тільки з пораненими тілами, а й з пораненими душами. І ми разом повинні зробити усе можливе, щоб повернути їх до мирного і щасливого життя», зазначив Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Вшанували борців за незалежність та усіх, хто віддав за неї життя, і під час урочистого відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні на Сквирщині. Ініціаторами його встановлення стали місцеві жителі — активні учасники Революції Гідності. За словами нардепа Сольвара, цей монумент — символ боротьби, стійкості духу і самопожертви в ім’я України — став справжньою окрасою міста і ще одним нагадуванням, якою дорогою ціною дається нам свобода і незалежність.

 

Присутні на відкриті монумента квітами вшанували пам’ять усіх героїв, хто пожертвував своїм життям заради свободи, гідності і незалежності української держави. Виступаючі щиро дякували голові райдержадміністрації В. В. Галюку і депутатам усіх рівнів за сприяння у спорудженні цього гранітного монументу.

Последние публикации