Главная>>Новости>>Днями мене прийняли за Петра Олексійовича. Ну того котрий Вальцман...
Среда, 25 Октябрь 2017 06:28

Днями мене прийняли за Петра Олексійовича. Ну того котрий Вальцман...

Кадр, котрий відкрив мені всю правду про моє справжнє прізвище і мою мерзенну антинародну сутність, працює-тусується на Громадському. А тамтешні люде кажуть дуже поінформовані і для них не існує жодних таємниць, і вони сміливо їх розкривають решті, менш інформованих співвітчизників. То я собі подумав "А хто зна - може я таки дійсно Петро Олексійович"? А те що я, себто Петро Олексійович є Мартинюк Володимир, йому себто Петру Олексійовичу, сниться коли він засинає, стомившись від важких державних трудів.

І я , тобто Володимир Мартинюк і шановний Петро Олексійович міняємося - я дрихну вдень, коли Петро Олексійович мудро керує державою, народом і Збройними силами, а коли він засинає то просипаюся я і керую всім тим, що зосталося недокерованим Петром Олексійовичем вдень.

Оце думаю собі, що воно ж якось треба знайти спосіб Петру Олексійовичу всякі маляви і записки передавати. Ну тойво - вночі часом видно що і де саме Петро Олексійович недопрацював чи скажімо забув зробити.

Он наприклад вже давним-давно пора мені за моє порохоботво щось заплатити, хоча б тортиками чи принаймні "шаленими бджілками" .

Ну і Гройсман - пацан трохи безалаберний - всім пенсію підняв, а мені дулю з маком - мовляв коли призначали то й так забагато дали 
То ж треба Петру Олексійовичу - ну тоді коли я буду Петром Олексійовичем, тому Гройсману трохи одне місце надерти, аби краще пильнував свої обов'язки і не зазнавався.

А отой кадр , котрий мені всю правду про мене, тобто про Петра Олексійовича відкрив, може й навіть є самим Путіним, Володимиром Володимировичем.
І коли я скажу йому що він Х*йло, і нема чого йому українським фейсбуком швендятися то воно й не сприйметься - бо хто ж я, Мартинюк Володимир такий? - Так собі, щонайбільше Суркову можу дулі крутити, чи там Шойгу з Кадировим до бані посилати. 
А ось сказати (переконливо) Володимиру Володимировичу аби він сидів у своїх Однокласниках і Контактах як миш під віником - і не рипався до укроФейсбуку - може тільки Петро Олексійович.

Последние публикации

Блоги