Главная>>Новости>>Фірма Глобалсервіс - лідер ринку банківського обладнання
Среда, 04 Апрель 2018 12:32

Фірма Глобалсервіс - лідер ринку банківського обладнання

ТОВ «Глобалсервіс» - виробничо-торгова компанія, спеціалізується на виробництві касових витратних матеріалів, продажу та комплексного обслуговування банківського обладнання.

Компанія веде свою діяльність з 2009 року, і на сьогоднішній день по праву займає одну з лідируючих позицій на ринку обслуговування банків, офісів і підприємств. Крім банківського і офісного устаткування, з метою забезпечення клієнтів всім необхідним, компанія пропонує широкий асортимент металевих меблів, сейфів і стелажів, канцелярських і господарських товарів, виробів з паперу та пластику як власного виробництва, так і провідних світових виробників.

Одним з нових напрямків нашої компанії є надання поліграфічних послуг. Сучасне обладнання і кваліфікований персонал дозволяють втілити в життя будь-які ідеї замовника, розробити індивідуальний дизайн і виготовити продукцію, яка задовольнить всі вимоги клієнта і забезпечить яскраву рекламу в цілях розвитку бізнесу і примноження клієнтів.

Наші переваги:

  • Виробництво касових матеріалів (понад 70% пропонованого товару)
  • Виготовлення касової стрічки та термоетікетки
  • Індивідуальна консультація фахівців по групах товару
  • Краща ціна від виробника
  • Сервісне обслуговування в будь-якій географічній точці України
  • Вся продукція має сертифікати європейської якості
  • Доставка по всій території України
  • Комплексне обслуговування організацій - забезпечення товаром (канцтовари, господарські товари, касові видаткові матеріали) та банківської техніки з гарантійним обслуговуванням від постачальника.

Для корпоративних клієнтів ми впровадили електронну систему обробки заявок на платформі Webnord CRM, що значно прискорює і полегшує оформлення замовлень. Дозволяє в онлайн-режимі відслідковувати ступінь виконання замовлення, і при необхідності вносити коригування.

Нашими постійними клієнтами є понад 50 корпоративних замовників з усталеною репутацією, як комерційні організації, так і державні установи.

Завдяки гнучкості і постійного розвитку, ми завжди відкриті для нових ідей, сфер роботи та розвітку. Крокуємо в ногу з часом в сфері обслуговування клієнтів, впроваджуємо нові технології і розширюємо асортимент товарів і послуг, що надаються, залежно від зростаючих потреб клієнта. Постійно розвиваємо не тільки сферу торгівлі, але і власне виробництво банківських і супутніх товарів і послуг.

Сайт компанії: https://www.g-service.com.ua/uk

Последние публикации

Блоги