Главная>>Разное>>Політичне критиканство!

Політичне критиканство!

Четверг, 17 Август 2017 13:59

Наразі з моєї сторінки звучить дуже мало критики в сторону влади, Президента, Прем'єра, місцевих органів. Але в свою чергу мушу зауважити, що я був один з перших, якщо не перший, хто критикував Порошенка-Гройсмана, ще задовго до того, як вони були на своїх теперішніх постах. І завчасно попереджав, що саме ці люди не допоможуть нашій країні вийти з економічної та політичної криз! На той час, навіть за питаннями "Що зробив Порошенко, як державний діяч?" на мене спирався шквал невдоволення вінничан. Але відповіді на це питання не було, як не має й наразі. Багато хто плутав його політичну діяльність з бізнесовою, називаючи його хорошими справами фабрику та фонтан. Наразі вже більшість зрозуміли, хто він є. Про Гройсмана люди поки що кращої думки, але повірте, це яблуко не далеко впало від яблуні й хорошого пагону з нього не буде!

Нині, в першу чергу намагаюся внести пропозиції щодо певних процесів у країні або звернути увагу на проблеми соціального та політико-економічного характеру! Можливо це видається критикою, але повірте, я всіляко намагаюся обійти пряме критиканство посадових осіб. По перше всі критикують, якось стало не цікаво. І не тому що я боюся, страху не має (зараз всі критикують), а тому, як зрозумів, що більшість, більшість українців дуже схожі на своїх вождів і заради грошей готові на будь-що або майже на будь-що. І ставши вождями будуть себе вести чи не гірше за нашого Президента, Прем'єра, міського голову та інших посадовців. Але такі не всі, є люди, які готові змінити країну, готові покласти життя для позитивних змін. Як їх відрізнити від більшості, наразі відповісти не можу, але вони є. І я вірю (надіюсь), що вони зможуть прийти до влади та змінити саму систему державного управління, всіх його систем та напрямів. Але це надзвичайно важко, люди в сучасній системі роблять все, щоб цього не відбулося, роблять все щоб облити брудом любе починання, любу людину, яка хоче позитивних змін!

Хотів написати короткий пост про те, що маю право критикувати, як і кожен має право критикувати або не критикувати, це його вибір, це його право. Тим паче, як що він живе в цій країні й це життя його не задовільняє. Маю право стати владою, як і кожен має на це право, згідно українського законодавства. І тому буду писати на своїй сторінці все що мені вздумається. І всі тим, хто буде закривати мені рота піде в бан. Тому що Ви критикуєте мене за те, що я критикують когось. Чим Ви відрізняється від мене?! Допускаються обговорення за піднятою темою або пропозиції за цією темою. Буду радий їх почути, так, як хочу вдосконалюватися, а досконалий може бути тільки суспільний розум, а не розум однієї людини. Мені потрібна Ваша думка! Дякую Вам друзі!

Последние публикации

Блоги