Главная>>Разное>>БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! БЕРЕЖІТЬ ЛІС!

БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! БЕРЕЖІТЬ ЛІС!

Вторник, 22 Август 2017 12:43

Лісові пожежі були і залишаються найбільшим лихом для лісу. За лічені хвилини вони можуть знищити, або пошкодити лісові насадження, що вирощуються десятиліттями. Об этом сообщает pig-n.info со ссылкой на СМИ.

На щастя, лісових масивів ДП «Туль­чинське ЛМГ»

«вогняний півень» в цьому році не торкнувся. Державне підприємство завчасно підго­тувало структурні підрозді­ли до пожежонебезпечного періоду. Ще на початку року провели протипожежні на­вчання. Влаштували 48 км мінералізованих смуг при плані 30 км. Провели до­гляд за мінералізованими смугами протяжністю 56 км (заплановано 50 км). Від­ремонтували 35 км лісових доріг протипожежного при­значення. Постійно та своє­часно проводяться очистки від захаращення лісів, пер­шочергово тих, які приляга­ють до населених пунктів, доріг загального користу­вання.

Держпідприемство під­готувало протипожежний інвентар. Має в кожному лісництві мобільний проти­пожежний модуль. Всього в держлісгоспі — 6 одиниць. Модуль представляє собою трикубову ємність з водою, з мотопомпою та пожежним рукавом. Він дозволяє швид­ко розпочати гасіння пожежі до прибуття рятувального загону.

Постійно проводять­ся протипожежні рейди. На жаль, не зважаючи на роз’яснювальну роботу се­ред населення, люди і надалі не дотрмуються елементар­них правил поведінки в лісі. Так в результаті 28 проведе­них рейдів було виявлено 8 порушників, які розводили вогнище в недозволених місцях. За даними фактами складено 8 адміністративних протоколів. З порушників стягнуто штра­фи на суму 918 гривень.

Відповідно до ст. 77 Ко­дексу України про адміні­стративні правопорушення (КУпАП) знищення або по­шкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушен­ня вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до ви­никнення лісової пожежі або порушення її на значній пло­щі, тягнуть за собою накла­дення штрафу на громадян від 15 до 50 неоподаткова­них мінімумів доходів грома­дян і на посадових осіб — від 35 до 60 мінімумів доходів громадян.

Шановні громадяни! До­тримуйтеся правил пожежної безпеки: не розводьте вог­нище в лісі, не кидайте не­допалки на землю, не ство­рюйте смітники в лісі. Будьте пильними і бережіть ліс!

Прес-служба ДП «Тульчинське ЛМГ»

 

Джерело статті: газета “Лісове господарство Вінниччини”

Последние публикации

Блоги