Главная>>Разное>>ТІЛЬКИ ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ МАКС ЗРОЗУМІВ, ЩО КОХАЄ ДРУЖИНУ

ТІЛЬКИ ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ МАКС ЗРОЗУМІВ, ЩО КОХАЄ ДРУЖИНУ

Пятница, 25 Август 2017 11:10

Між Максом та Катериною завирувало таке романтичне кохання, що вже за місяць відгуляли весілля. Об этом сообщает statuspress.in.ua со ссылкой на СМИ.

А через рік бавили маленького сина, ще че­рез один — донечку. Буденні клопоти, щоденні труднощі, недоспані ночі, брак грошей — усе відразу звалилося на мо­лодят. Їхнє кохання дало велику тріщину, і діти стали рости у по­стійних сварках і гризні.

А Макс не зводив по­гляду зі своєї ще не так давно коханої дружини. На кого вона перетво­рилася?! Не міг повіри­ти, що ця постійно незадоволена похмура жінка колись була ми­лою сором’язливою дівчиною. Дратувало у дружині все. Сотні разів запитував себе, за що її полюбив, і не знаходив відповіді. Якось після чергового скандалу заплакана Катруся спо­кійно покликала у зал, зачини­ла за собою двері, сіла на ди­ван, обхопивши голову руками.

— Ти знаєш, нам треба роз­лучатися, — тихо промовила. — Я так більше не можу.

— Добре, — стиснувши кула­ки від безсилля, кивнув Макс.

Так просто, незважаючи на сльози малих дітей, вони зруй­нували свою сім’ю. Їм це да­лося непросто. Після розлучен­ня Катруся з дітьми й Макс меш­кали й далі разом. Бо ніхто не хотів поступатись. Йому ніку­ди було йти, а жінка не мала бажання розмінювати квартиру, подаровану її батьками. І за­жили кожен своїм життям.

Макс втупився в екран комп’ютера, де якраз реєструвався на сайті знайомств. Тут стільки гарних молодих жіночок — ми­лих, добрих, не таких, як «колишня». Щовечора він просиджу­вав на цьому сайті, переписувався з незнайомими дівчата­ми, розлученими жінками. Одного вечора вхідні двері відчинились — і на порозі Макс з незнайомкою. Вони були злег­ка захмелілі, голосно сміялись, обнімалися. Побачивши цю кар­тину, Катруся аж закам’яніла. До неї перелякано тулилися діти, не зводячи погляду з тата.

— Ти геть здурів?! Приводи­ти курву в мою квартиру? — сказала Катруся.

Та Макс навіть й оком не моргнув. І повів коханку до своєї кімнати. Відтоді чо­ловік частенько приводив дівуль до квартири. Катруся голос­но вмикала телевізор, щоб ні вона ні діти не чули тих роз­бещених стогонів з його кімна­ти. А згодом звикла до такого життя. Так минуло кілька років. Аж одного дня Катрусі подзвонили з незнайомого номера, що її чоловік потрапив у лікарню. Колишній. Хворий сказав, що Катруся його найближча родина. У нього апендицит, Катруся сердито пхикнула: бач як гуляти, їздити по морях — в коханки, а як у лікарню — вона «найближча родина». Важко зітхнула: нічого не поробиш, треба йти до нього. Бо й справді Макс на світі один. У цьому ще раз переко­налася, коли побачила його на лікарняному ліжку. Блідий, змуче­ний, нещасний. Де й подівся той самовпевнений молодий чоловік з презирливою по­смішкою? Біля сусідніх ліжок із хворими ще­бетали рідні, поправля­ли подушки, подавали їсти, а Макс був самотній. Жод­ної коханки не видно поруч. Побачивши її, відвів погляд. Очевидно, його їв сором. Що саме вона, яку обзивав «дурою», «непутящою», принижу­вав перед дітьми, тепер його доглядає. Приносить їсти, до­помагає встати з ліжка, він, обі­першись об її руку, робить перші кроки після операції... Катруся, сама собі дивуючись, не фиркала до Макса, а турботли­во дивилася на нього. А коли виписався з лікарні, то разом з Катрусею ошелешили родину та друзів. Вони понесли заяву на одруження! Знадобилося шість років, щоб колишні чоловік та дружина зрозуміли: люблять один одного...

Алла

 

Джерело статті: газета “33-й канал. Молодіжка”

Последние публикации

Блоги