Главная>>Разное>>Мільярди на тарифному шахрайстві

Мільярди на тарифному шахрайстві

Вторник, 29 Август 2017 06:26

В Україні за останні роки сформувалася тарифна мафія, яка у змові з чиновни­ками щороку обкрадає українців на 230 мільярдів гривень, або приблизно на ₴6000 кожного громадянина. Про це в коментарі для одного з інтернетівських видань повідомив народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко. Об этом сообщает 54kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами націоналіста, існує чимало схем, за допо­могою яких тарифні бандити залізли до кишені українців. Вони заробляють надприбутки за рахунок завищеної вартості тепла на орендованих ТЕЦ, на схемах «Роттердам+», на отриманні коштів від транзиту газу, на перепродажі україн­ської енергетики за кордон, на схемі «Баумгартен+», на перепродажі українського газу вп’ятеро дорожче, ніж його дійсна собівартість, а також — на встановленні на нього абонплати.

Як приклад, на Калуській ТЕЦ ціна на тепло удвічі менша за інші, орендовані олігар­хами ТЕЦ у містах Суми, Київ, Черкаси. На цій схемі олігархи зароблять понад три мільярди гривень на рік. Також українці переплачу­ють за українське вугілля, ніби воно прибуло до нас з голланд­ського Роттердаму. І за цими схемами стоять голова НКРЕКП Дмитро Вовк, голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв. Варто згадати, що пан Вовк є екс-менеджером «Рошену», тобто людиною Порошенка, а Терентьєв — людина Гройсмана.

За словами Головка, автори цієї схеми вигадали іншу, не менш шахрайську: «Баумгартен+». Це означає, що Україна купує російський газ за ціною найдорожчого європейського газового вузла (Центрально-європейский газовий вузол, — ред.), тобто до ціни додається тран­спортування газу з Баумгартену до України. Звичайно, це робиться для завищення ціни на газ. На цих двох схемах бандити отримують кеш — понад 55 млрд грн.

 

Джерело статті: газета “Свобода”

Последние публикации

Блоги