Главная>>Разное>>Опитування «Вечірнього Києва» про МАФи

Опитування «Вечірнього Києва» про МАФи

Четверг, 31 Август 2017 06:20

В більшості районів столиці затверджено розташування малих архітектурних форм (МАФ). Як ви вважаєте, чи потрібні нам МАФи? Об этом сообщает УМНЫЕ РќРћР’РћРЎРўР� со ссылкой на СМИ.

 

Євген, управлінець:

— Я погано ставлюся до демонтажу МАФів. Ду­маю, що у людей просто забирають робочі місця, гроші, майно. Це пере­діл власності, не більше. Комусь просто не подобається, що люди займаються власною справою та зароб­ляють гроші.

 

Олена, страховий аґент:

— МАФи не потрібні в Києві. Ще тільки коли їх почали будувати, я од­разу говорила, що вони тут зайві. Такі споруди псують архітектуру міста. Різноманіт­ні жовті вивіски не потрібні поряд з будівлями, яким вже по декілька со­тень років, які становлять історичну пам’ятку міста.

 

Анна, масажист:

— Чесно кажучи, мені складно відповісти на це запитання. Взагалі зруч­но, гуляючи містом, шви­денько придбати каву у якомусь з кіосків. Знаю, що зараз їх масово демонтують. Якщо це робиться з ціллю узаконити, регламенту­вати, перевірити ці заклади на наявність відповідних документів, щоб вони про­понували людям більш якісну продукцію, то я «за». А якщо якісь інші мотиви, то не розумію — навіщо це робиться.

 

Олександр, адміністратор:

— З одного боку, вони не потрібні, з іншого — якщо їх прибрати, люди втратять робочі місця, і куди їм далі податись? Якщо би влада спочатку будувала заводи, створювала робочі місця, а вже потім де­монтувала МАФи, тобі би це було правильно. А поки я сумніваюся, десь 50 на 50%.

 

Дмитро, студент:

— Не думаю, що ці усі­лякі павільйони, кіоски та прилавки потрібні в Києві. Особисто мені вони заважають.

 

Людмила, науковий співробітник:

Я за існування МАФів. Це зручно, купа людей має роботу, держава та­кож отримує прибуток зі сплати податків, а нам, звичайним перехожим, не потрібно ви­трачати багато часу, аби придбати щось поїсти. Тим паче, що в таких закладах ціни невисокі.

 

Сергій, інженер з обслуговування:

— В інших містах МАФи вже демонтували, зараз залишились лише супер­маркети або великі за­клади, ресторани, ринки. Чесно кажучи, це добре. Всі ці кіоски за­важають гуляти містом, плутаються під ногами. До того ж там можуть продаватись неякісні продукти.

Опитування провели Марія МАТЯЖ,  Павло ПАЩЕНКО

 

Джерело статті: газета “Вечірній Київ”

Последние публикации

Блоги