Главная>>Разное>>Осінній «кадропад» в уряді! Ворожка надвоє ворожила...

Осінній «кадропад» в уряді! Ворожка надвоє ворожила...

Суббота, 02 Сентябрь 2017 14:48

Після завершення кожних політичних канікул поширюються чутки про переформатування уряду. Не став винятком і цей сезон. Політичні “оракули» віщують зміну господарів у щонайменше десяти кріслах найпрестижних офісів. Об этом сообщает ГОРЯЧР�Р• РќРћР’РћРЎРўР� со ссылкой на СМИ.

Очільникові уряду Володими­ру Гройсману дове­деться вирішувати, що робити з “від­ставними” заява­ми міністра АПК Тараса Кутового і очільника Міністерства інформації Юрія Стеця. А також — в який спосіб забирати приставку “в.о” в Уляни Супрун, яка відпові­дає за вітчизняну медицину.

Циркулюють розмови про за­грозу звільнення міністра інф­раструктури Володимира Омеляна, “енергетичного” міністра Ігоря Насалика і ке­рівника Мінфіну Олександра Данилюка. Двом останнім ін­кримінують приховування дохо­дів і несплату податків, а першо­му багато хто не може пробачити “війну” з керівником “Укрзаліз­ниці” — поляком Войцехом Балчуном, бажання взяти під свій контроль летовище “Бориспіль”.

“Перезріли” також питання зміни керівника Нацбанку, го­лови і 12 членів ЦВК, виборів нового омбудсмена, “ротації” у Державній фіскальній служ­бі, Фонді держмайна, призна­чення незалежного аудитора НАБУ. Оглядачі припускають, що Кутового і Стеця вмовлять залишитися на нинішній ро­боті. Супрун може сама піти з уряду — якщо народні депутати не під­тримають її план медичних ре­форм. Під тиском обставин змушені будуть звільнитися Насалик і Данилюк. Щодо ре­шти “кандидатів на виліт” розпочнуться тривалі політичні торги. Зокрема, між президен­том, прем’єром, у тому числі колишнім — Яценюком, чия по­літична сила має “контрольний пакет акцій” у ВР. Щоб зроби­ти призначення, коаліцій не виключено, знову доведеться “позичати” голоси у “дружніх” фракціях і депутатських гру­пах.

Іван ТЕРЕН

 

Джерело статті: газета “Високий замок”

Последние публикации

Блоги