Главная>>Разное>>Садовий «дав по зубах» комунальним стоматологам

Садовий «дав по зубах» комунальним стоматологам

Суббота, 02 Сентябрь 2017 14:48

Правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження проти стоматологів львівських комунальних поліклінік, зокрема, 3-ї комунальної стоматологічної поліклініки. Їх звинувачують у хуліганстві та недопущенні до робочого місця нового головного лікаря стоматологічної поліклініки Юрія Павліва. Об этом сообщает rifinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Із заявою до правоохоронних органів особисто звернувся міський голова Львова Андрій Садовий.

«НАС викликали на допит у від­діл поліції Залізничного ра­йону Львова і показали заяву за особистим підписом міського голо­ви Львова Андрія Садового. На чоти­рьох аркушах Садовий звинувачує нас у порушенні законодавства і вимагає відкриття кримінальних справ, — зая­вив завідувач терапевтичного від­ділення комунальної 3-ї стоматоло­гічної поліклініки Олександр Бурій. — Мабуть, протести та пікети праців­ників комунальних стоматологічних по­ліклінік «дістали» мера. Тому замість діалогу і порозуміння нам пропонують кайданки. Такі дії мера Львова розці­нюємо як тиск, переслідування і заля­кування медиків, які вже півроку відсто­юють права комунальної стоматології в місті». Стоматологи кажуть, порушення кримінального провадження не зупинять їх, обіцяють нову хвилю протестів під стінами Ратуші.

Почути позицію Андрія Садового на цю проблему не вдалося. У прес-службі Львівської міської ради повідомили «ВЗ», що уже кілька днів він перебуває у відрядженні за кордоном. Раніше Ан­дрій Садовий заявив на короткій прес-конференції, що депутати Львівської міської ради під­тримали на сесії реформу комунальної стоматології. Її суть — комунальні стоматологічні поліклініки повинні офіційно нада­вати платні послуги, тобто заробляти на утримання установ, на зарплату. А з міського бюджету будуть виділяти кошти лише на покриття видатків для лі­кування соціальних верств населення. У Львові по-новому працює лише 1-ша стоматологічна поліклініка, решта — досі «черпа­ють» гроші з міської скарбниці... «Інші комунальні поліклініки звернулися до суду, зупинили дію ухвали сесії і саботують розгляд питання по суті, — наго­лосив Садовий. — Мав чимало зустрічей із стоматологами, пояснював ситуа­цію. Вони всі мене переконують, що ко­мунальні стоматологічні поліклініки на­дають виключно безоплатні послуги. Але скільки спілкувався з людьми, мені дуже важко знайти таких, яким безкоштовно лікують зуби».

Марія ДОРОТИЧ

 

Джерело статті: газета “Високий замок”

Последние публикации

Блоги