Главная>>Разное>>Іноземні залізничні компанії зацікавлені у створенні спільного виробництва в нашій країні

Іноземні залізничні компанії зацікавлені у створенні спільного виробництва в нашій країні

Среда, 06 Сентябрь 2017 06:26

«У потягах, які їздять у західному напрямку, часто від­сутня або вода, або кондиціо­нер. Чи відома вам ця пробле­ма? Якби іноземні залізничні компанії працювали в Україні, наскільки це вирішило б ситуа­цію з наданням якісних послуг і наскільки це можливо?». Об этом сообщает ТАЙМ РљР�ЕВ со ссылкой на СМИ.

Олег СКРИПКА, Закарпатська область.

 

Міністр інфраструктури Володимир ОМЕЛЯН:

— Це правда, що в потягах влітку холодно, взимку спекотно. Ми звернулися до Мінфіну з проханням закласти в бюд­жет наступного року понад два мільярди гривень на закупівлю нових пасажирських вагонів.

Також частину конфіскова­них коштів Віктора Януковича і його оточення направлять на оновлення пасажирського транспорту. Сподіваємося, що нам вдасться домовитися з німецьким урядом щодо отри­мання або вживаних електричок, або додаткового кредиту на закупівлю рухомого складу. Для нас це питання є пріори­тетним. За найсприятливіших умов якісні зміни можливі май­же через рік.

Ми виступаємо за те, щоб іноземні виробники локо­мотивів та вагонів заходили в Украї­ну. Адже маємо чудовий приклад Крюківського ваго­нобудівного заво­ду. Хочеться, щоб бюджетне фінан­сування насамперед спрямовувалося на це підпри­ємство і ми мали виробництво в Ук­раїні. Деякі іно­земні компанії зацікавлені у створенні спільного виробниц­тва, щоб оновлювати рухомий парк і локомотиви «Укрзалізни­ці». Це можливо зробити. Най­головніше, щоб було бажання з боку «Укрзалізниці».

Сергій ОЛЕКСАНДРІВ.

 

Джерело: газета «Голос України»

Последние публикации

Блоги