Главная>>Разное>>Вінничани продовжують мітингувати під стінами Верховної Ради

Вінничани продовжують мітингувати під стінами Верховної Ради

Пятница, 27 Октябрь 2017 07:24

Юрій ХОРТ: Ми всі «проплачені», бо думаємо інакше за владу. Об этом сообщает universalweb.in.ua со ссылкой на СМИ.

Лише на один день, 24-го жовт­ня, Юрій Павленко, він же Хорт, вимушено повернувся до рідної Вінниці. Адже в цей день мало роз­початись повторне слухання його ре­зонансної справи про масові заворушення під Вінницькою ОДА 6 груд­ня, побиття 21 міліціо­нера та порваний пор­трет Порошенка. Справу, за яку, по ви­року судді Курбатової, він відсидів у СІЗО 4 роки! І був сенсаційно відпущений на волю Апеляційним судом Вінниччини!

Але підготовче слу­хання лід головуванням Оксани Бондаренко три­вало всього 15 хвилин, бо потерпілі як один не прийшли... І адвокат Хорта Валерій Палій у цей час захищав у міському суді іншу майданівку — Ольгу Гандурську. Тому суд-2 над Хортом у Вінниці перенесли на символічну дату — 22 листопада! День початку пер­шого Майдану в 2004-му...

— Юрію, твоя революція три­ває, бо ти приїхав сюди прямо із Ревштабу в Києві? Це прав­да, що всі ваші палатки і кухні проплачені з Росії? — запитали ми у Хорта, який у Вінницькому райсуді підписувався під повісткою на 22.11.

Згідно з цією «балалайкою», ми всі, хто думає інакше за владу — «проплачені»! Виходить, що я із 12 років — із далекого 2001-го проплачений і дотепер не можу жити без цих «пєчєньок»! — прокоментував акцію в Києві вінницький учас­ник Ревштабу Юрій Хорт. — Але де ці «наколоті апельсинки»? Де гроші від Держдепу і Трампа? Чи від Путі­на? У Києві стоїть одна польова кух­ня, їди з якої на всіх не вистачає. І це не новий Майдан-3, як хтось його вже обізвав. Це цілком конкретні ви­моги свідомих громадян до Ради і Президента, які прийшли до влади на наших спинах.

— То чого ви вимагаєте?

— Щоб всі зрозуміли, там, під ВР, є два крила активістів. Політики і військові! Політики прийш­ли із прапорами, хочуть вигнати посіпак олігархів із парламенту, змінити виборчу систему та оновити політичну еліту України власними іме­нами. Військові — це ветерани і доб­ровольці батальйонів «Донбас», «Айдар», ОУН і ще ціла купа людей, яких я знаю особисто. Ці люди не прода­ються, бо їх випробувала на міцність війна та смерті побратимів. І ми так само хочемо вимести олігархат, брех­ню та міліцейську державу із сучас­ної України, яка здобуває свою волю кров’ю кращих синів на Донбасі. До перемоги далеко, але я в неї вірю!

— З якими думками ти прий­шов на повторний чи «потвор­ний» суд над Хортом?

— Він вже нічого не вирішує, бо в Апеляційному суді Вінниччини знайш­лись сміливі та чесні люди, які звільнили мене із клітки, Але ситуа­ція в країні нині така, що суддя Курбатова, яка тоді влупила мені 4,5 року за всі «гріхи», нині мала би пакувати валізи та нелеґально переходити кор­дон. Бо всі 10 кримінальних провад­жень проти мене — від хуліганки, спра­ви Антонець і до заворушень 6-го груд­ня під ОДА — це кампанія влади про­ти борців та патріотів, що не мирять­ся з їхніми режимами від Кучми, комуністів, януковичів і до теперішнього.

Я не люблю помсту, але їхні пожмакані об­личчя, тарілка із балан­дою і тюремні роби замість кишень із ха­барами — це був би кращий вихід для них. Бо гнів народу не зав­жди буде такий легень­кий, як це було під ОДА у Вінниці. Правда все одно завжди пере­магає! І не лише у казці... Я вірю в Украї­ну і готовий за неї бо­ротись! А вони одно­значно мають запасні варіанти в офшорах, спаковані валізи та накрадені гроші за кордоном. І це головна відмінність між нами і ними!

За словами Юрія Хорта, в нинішніх подіях у столиці під Радою беруть участь щонайменше 30 вінничан, які пройшли Майдани, війну проти Росії і не припинять боротьбу за Неза­лежність України.

Вчора М. Саакашвілі заявив, що приєднується до протестувальників, переселяється у палатку і просить вчинити так само Андрія Садового, Анатолія Гриценка та інших опозицій­них лідерів.

Записав Роман КОВАЛЬСЬКИЙ

 

Джерело статті: газета «33-й канал»

Последние публикации

Блоги