Ракетний удар по Києву: кількість загиблих зросла до 34 – влада

Рятувальники розчищають завали на місці дитячої лікарні Охматдит, ураженої російськими ракетами у понеділок, Київ, Україна, 9 липня 2024 року.

Кількість загиблих унаслідок російського ракетного удару по Києву 8 липня зросла до 34, повідомив вранці 10 липня начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

Раніше він повідомив, що у лікарнях залишаються 38 постраждалих, шестеро з них – у важкому стані.

Також, за словами очільника КМВА, в дитячих лікарнях міста перебувають шість дітей з лікарні «Охматдит», яка пошкоджена через атаку РФ.

Загалом на стаціонарному лікуванні в інших медичних закладах Києва та області перебувають 100 маленьких пацієнтів «Охматдиту».

«Охматдит»: деталі атаки, збитки та масштаби руйнувань після ракетного удару РФ по лікарні
Будь ласка, зачекайте

Російські війська вранці 8 липня завдали по Україні ракетних ударів. Зокрема, по Києву, Дніпру, Кривому Рогу і Донеччині. Сили оборони України збили 30 із 38 російських ракет, повідомили у Повітряних силах.

Серед інших об’єктів, під російський ракетний удар потрапило одне з приміщень дитячої лікарні «Охматдит». У МОЗ повідомляли, що постраждав корпус, де були діти на діалізі.

Також через російську атаку був пошкоджений медцентр у Дніпровському районі. У житловому будинку на Сирці (Шевченківський район) був повністю знищений один підʼїзд. Вранці, 10 липня, рятувальники завершили вварійно-рятувальні та відновлювальні роботи в Києві.

Форум